Milko Mazury MTB zapraszają do Starych Jabłonek

Już jutro odbędą się ostatnie w tym sezonie wyścigi w ramach cyklu Milko Mazury MTB. Areną rywalizacji finałowej edycji będą Stare Jabłonki.

Miasteczko wyścigu zlokalizowane zostanie w Hotel Anders, który położony jest bezpośrednio nad jeziorem Szeląg Mały (Mazury Zachodnie) na terenie Rezerwatu Sosny Taborskiej. Dzięki dogodnej lokalizacji wśród lasów i jezior, które skłaniają do uprawiania sportów wodnych i turystyki pieszej to doskonałe miejsce do odpoczynku.

Ostatnia w tym sezonie rywalizacja rozegra się na czterech dystansach:

PRO: 99 km (1980 metrów przewyższenia) - 3 rundy po 33 km (660 metrów przewyższenia)
Expert: 66 km (1320 metrów przewyższenia) - 2 rundy po 33 km (660 metrów przewyższenia)
HOBBY|Electofun E-BIKE RACE: 1 runda 33 km (660 metrów przewyższenia)
Fun - 16,6 km (270 metrów przewyższenia) - 2 rundy po 8,34 km (135 metrów przewyższenia)

Podczas Wielkiego Finału rozstrzygnął się również rywalizacje w Klasyfikacjach Generalnych cyklu, zarówno indywidualne jak i drużynowe. W Klasyfikacjach Generalnych Milko Mazury MTB zostaną sklasyfikowani zawodnicy, którzy ukończyli co najmniej siedem  wyścigów, uwzględniane będą najlepsze starty zawodnika.

Trofea sportowe otrzyma 3 najlepszych zawodników w Klasyfikacji Open ( PRO, EXPERT, HOBBY, FUN ) oraz w każdej kategorii wiekowej zgodnie z regulaminiem ( PRO, Expert, HOBBY ).

Milko Mazury MTB Etap 10  Stare Jabłonki – Anders Trophy - pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Warmińsko - Mazurskiego organizowany jest przy współpracy z Gminą Ostróda i Hotelem Anders.


o autorze

Paweł Waloszczyk

Twórca portalu, absolwent Politechniki Śląskiej który zamiast pisać o tym co zrobić by sprzęt rowerowy był lepszy, co robił przez ostatnie lata, postanowił sam się za to zabrać. Pasjonat nowych technologii i materiałów. 

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl