Nowe platformy Tacx NEO Motion Plates umożliwiają jeszcze większy zakres ruchów na trenażerach Garmin

Kolarze mogą teraz cieszyć się jeszcze bardziej realistyczną symulacją jazdy na inteligentnych trenażerach Tacx NEO 

Garmin przedstawił dziś Tacx® NEO Motion Plates, łatwe w montażu ruchome platformy, które wprowadzają możliwość rozbudowania inteligentnych trenażerów Tacx NEO, NEO 2 i NEO 2T o wielokierunkowy ruch, imitujący prawdziwą jazdę na świeżym powietrzu. 

"Rowerzyści zawsze szukają sposobów, aby treningi w pomieszczeniu stały się bardziej efektywne, a przy tym jak najbardziej przyjemne. Platformy Tacx NEO Motion Plates uzupełniają oferowany zakres ruchów oscylacyjnych trenażerów Tacx NEO i zapewniają najbardziej dynamiczne i zarazem realistyczne wrażenia z treningu w pomieszczeniach" - mówi Dan Bartel, wiceprezes Garmin ds. sprzedaży konsumenckiej.

Platformy Tacx NEO Motion Plates pomagają w pełni wykorzystać potencjał stacjonarnego treningu kolarskiego:  Uzupełniają ruch na boki trenażerów Tacx NEO o ruch od przodu do tyłu, co umożliwia przyjęcie naturalnej pozycji do jazdy i bardziej efektywny trening.  Są niewielkie i zapewniają niemal bezgłośną pracę, z której znane są trenażery z serii Tacx NEO. Są łatwe w montażu dzięki magnetycznemu mocowaniu do spodniej części trenażerów Tacx NEO.

"Nowe platformy Tacx NEO Motion Plates w zestawie z trenażerem Tacx NEO 2T, oferują wszystko, czego mi potrzeba. Przenośny inteligentny trenażer nie wymaga zewnętrznego zasilania, a małe, przyjazne dla użytkownika ruchome płyty, które sprawiają, że długie treningi na trenażerze są znacznie bardziej komfortowe i jeszcze bardziej efektywne. Dzięki Tacx NEO Motion Plates moja kierownica pracuje naturalnie, pochłaniając część "pchnięć" pochodzących od górnej części ciała, które normalnie odbijałyby się od twardego włókna węglowego. To absolutny przełom w treningach kolarskich w pomieszczeniach" - mówi Hannah Shell, zawodowa kolarka sponsorowana przez firmę Garmin.

Tacx NEO Motion Plates dostępne są w sugerowanej cenie detalicznej €299.99, na stronie garmin.com

Zaprojektowane do życia na zewnątrz, produkty firmy Garmin zrewolucjonizowały życie biegaczy, kolarzy, pływaków i innych sportowców na każdym poziomie zaawansowania. Zaangażowani w tworzenie produktów, które pomagają prowadzić aktywny tryb życia i osiągać coraz lepsze wyniki, pracownicy i projektanci firmy Garmin wierzą, że każdy dzień jest okazją do innowacji i pobicia wczorajszych rekordów. 

Inne marki sportowe firmy Garmin to Tacx i Firstbeat Analytics™. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź wirtualny Newsroom firmy Garmin.


o autorze

Paweł Waloszczyk

Twórca portalu, absolwent Politechniki Śląskiej który zamiast pisać o tym co zrobić by sprzęt rowerowy był lepszy, co robił przez ostatnie lata, postanowił sam się za to zabrać. Pasjonat nowych technologii i materiałów. 

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl