Limitowana edycja roweru szutrowego Exploro RaceMax Ukraine dla wsparcia narodu ukraińskiego

Pod frazą Слава Україні! Героям слава! / Chwała Ukrainie! Chwała bohaterom! ekipa z 3T oferuje wsparcie w czasie bezprecedensowego współczesnego konfliktu w sposób, na którym znają się najlepiej... rowerów gravelowpch. Możecie kupić ten wyjątkowy, limitowany, specjalnie malowany rower gravelowy Exploro RaceMax Ukraine edition, a cały zebrany dochód zostanie przekazany bezpośrednio na pomoc dla narodu ukraińskiego, który walczy, cierpi w wyniku trudnej do opisania rosyjskiej inwazji na ich kraj. 3T udziela swojego wsparcia, budując kilka niestandardowych rowerów szutrowych Exploro RaceMax Ukraine edition, pomalowanych w barwy flagi ukraińskiej i sprzedając je, aby zebrać pieniądze na wsparcie potrzebujących Ukraińców.

Przerażające wiadomości napływają z Ukrainy, gdzie ludzie walczą o swoją wolność. Jesteśmy w codziennym kontakcie z naszym ukraińskim dealerem Sergeyem, który mieszka niedaleko Kijowa, i zaoferowaliśmy naszą pomoc jemu i jego rodzinie. Sytuacja jest naprawdę tragiczna, co widać także na filmach wideo, które docierają do nas za pośrednictwem kanałów informacyjnych i mediów społecznościowych.

W ramach wsparcia dla narodu ukraińskiego stworzyliśmy specjalną edycję Exploro RaceMax Ukraine, aby pokazać nasze wsparcie dla bohaterskich ludzi w tym kraju. Kiedy powiedziałem Stijnowi Vriendsowi, Dyrektorowi Generalnemu Vittoria, o naszym ukraińskim projekcie rowerowym, natychmiast zaoferował swoje wsparcie w postaci bezpłatnych opon w kolorach odpowiadających ukraińskiej fladze.

Limitowana seria rowerów Exploro RaceMax będzie wyposażona w zestawy Campagnolo, karbonowe koła i unikalny zestaw opon szutrowych w kolorze ukraińskiej flagi, które podaruje również Vittoria. Oprócz symbolicznych niebiesko-żółtych kolorów flagi narodowej, na rowerze widnieje hasło Слава Україні! Героям слава! (w tłumaczeniu: Chwała Ukrainie! Chwała bohaterom!).

Rower szutrowy Exploro RaceMax Ukraine edition jest oferowany za 7500€, a firma 3T ofiarowuje rte owery, dzięki czemu 100% zebranych pieniędzy zostanie przekazane lokalnemu włoskiemu oddziałowi Międzynarodowego Czerwonego Krzyża, z przeznaczeniem na pomoc dla potrzebujących Ukraińców.

Zaledwie "kilka sztuk" limitowanej edycji roweru Ukraine Freedom zostanie udostępnionych w standardowych rozmiarach, z tego prostego powodu, że firma nie ma prawie żadnych zapasów, ponieważ wszystkie rowery są obecnie wyprzedane. Jednak dyrektor generalny Rene Wiertz mówi, że na ten cel udostępnią kilka sztuk.

Jazda na rowerze oznacza wolność: wolność do jeżdżenia, gdzie chcesz, kiedy chcesz i z kim chcesz. Niech ten rower będzie symbolem wolności, o którą walczy naród ukraiński.

Prosimy o kontakt na adres info@3T.bike z tematem "Ukraina", aby uzyskać więcej informacji na temat rozmiaru i dostawy. Dziękujemy za wsparcie narodu ukraińskiego w jego walce o wolność.


o autorze

Paweł Waloszczyk

Twórca portalu, absolwent Politechniki Śląskiej który zamiast pisać o tym co zrobić by sprzęt rowerowy był lepszy, co robił przez ostatnie lata, postanowił sam się za to zabrać. Pasjonat nowych technologii i materiałów. 

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl