​POBIJ ŻYCIÓWKĘ Z GARMIN® FORERUNNER® 745

"Od lat, wielu zawodników polega na zegarku Forerunner 735XT – z myślą o nich wprowadzamy nowe funkcje i aktualizacje do modelu Forerunner 745. Śledząc parametry biegania, jazdy na rowerze i treningów pływackich, Forerunner 745 łączy w sobie kluczowe narzędzia monitorujące wydajność. Statystyki treningowe w nowym modelu zostały wzbogacone o codzienne sugestie treningowe, unowocześniony wskaźnik czasu regeneracji oraz funkcje wellness, które pomagają biegaczom i triathlonistom w osiągnięciu najlepszych wyników". powiedział Dan Bartel, wiceprezes Garmin ds. sprzedaży. 

Korzystając z Forerunner 745 można słuchać muzyki podczas treningu, bez konieczności zabierania ze sobą telefonu. Zegarek przechowuje do 500 utworów i umożliwia użytkownikom synchronizowanie swoich playlist z wybranych serwisów streamingowych3, takich jak Spotify®, Amazon Music i Deezer. Muzykę można wgrać na zegarek także bezpośrednio z komputera. Co więcej, zegarek ma też płatności zbliżeniowe Garmin Pay4, które przydają się, gdy wracając z treningu przypomnisz sobie o codziennych sprawunkach. Zaprojektowany do noszenia przez cały dzień, Forerunner 745 ma pełną gamę narzędzi do monitorowania wskaźników fizjologicznych. Nadgarstkowy czujnik Pulse Ox5 pomoże uzyskać dokładniejszy obraz regeneracji w trakcie snu, a dane saturacji uwzględnione zostaną także do wskazania aklimatyzacji wysokościowej. Monitor energii Body BatteryTM to wygodne narzędzie do śledzenia poziomu energii organizmu, które pozwala znaleźć najlepszy czas w ciągu dnia na aktywność i odpoczynek. 

Dodatkowo, funkcja śledzenia cyklu menstruacyjnego pomaga kobietom dostosować trening, aby zmaksymalizować swój potencjał treningowy i zaplanować nadchodzące obciążenia pod kątem fazy cyklu miesiączkowego. Z Forerunner 745 możesz pozostać w kontakcie nawet podczas treningu. Powiadomienia z telefonu o przychodzących wiadomościach, połączeniach czy informacjach z portali społecznościowych wyświetlą się na tarczy zegarka. Niezależnie od tego, czy ćwiczysz sam, czy w grupie, włączenie funkcji bezpieczeństwa automatycznie powiadomi bliskich o niebezpiecznym zdarzeniu. Funkcje śledzenia umożliwią natomiast udostępnienie przebiegu swojego treningu na żywo, za pośrednictwem LiveTrack6. Po zakończonym treningu zegarek Forerunner 745 automatycznie zsynchronizuje dane z aplikacją Garmin Connect. Forerunner 745 oferuje do tygodnia pracy na baterii w trybie smartwatcha, do 16 godzin w trybie GPS i do 6 godzin w trybie GPS z muzyką. Jest dostępny w kolorze czarnym, miętowym, czerwonym lub białym, a sugerowana cena detaliczna wynosi 499,99 euro.


o autorze

Piotr Szafraniec

Kolarz, kucharz, akrobata. Dwukrotny Mistrz Polski Dziennikarzy w kolarstwie szosowym.

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl