Puchar Polski MTB Żukowo XC 2019! - zaproszenie

Rock garden? Single track? XC? Brzmi enigmatycznie lecz za tymi pojęciami kryją się rywalizacja, energia, umiejętności techniczne, dynamizm. Owszem, chodzi o sport w jakże widowiskowym wydaniu! Czuj się zaproszony do udziału w kibicowaniu zmaganiom zawodników kolarstwa górskiego, a pojęcia związane z tą dyscypliną nie będą Ci już obce. Termin: 1 maja 2019 roku!

Zeszłoroczna, pierwsza edycja (Żukowo XC) cieszyła się dużym zainteresowaniem profesjonalnych zawodników oraz ambitnych amatorów. Zachęceni wieloma pochlebnymi opiniami, organizatorzy posunęli się o krok dalej i dołożyli starań, aby druga edycja zawodów została włączona w cykl prestiżowych zawodów Pucharu Polski, pod patronatem Polskiego Związku Kolarskiego.

Zawody odbędą się na nowej, wymagającej trasie kategorii XC w Żukowie, ulokowanej

w malowniczym Parku nad Jeziorkiem. Naturalne ukształtowanie terenu umożliwia widowni obserwację wyścigu będąc w centrum krótkiej lecz efektownej pętli. Sama zaś trasa posiada liczne, strome podjazdy i zjazdy, techniczne single tracki oraz unikatowe przeszkody typu: rock garden, rock`n`roll  kłody czy hopki. Tegoroczną trasę wzbogacono o rampę, służąca do szybkich zjazdów.

Odwiedzający imprezę spodziewać się mogą czołowych zawodników polskiego kolarstwa górskiego!

Jeśli chcesz zobaczyć profesjonalistów w akcji w najbardziej widowiskowej odmianie kolarstwa górskiego, zebrać autografy, przyjrzeć się najbardziej zaawansowanym technicznie rowerom, poczuć ducha sportowej rywalizacji na wyciągnięcie ręki, a przede wszystkim świetnie się bawić, Puchar Polski MTB Żukowo XC 2019, to obowiązkowa pozycja w Twoim kalendarzu i świetna propozycja na początek majowego weekendu! Wpadnij wystartować i kibicuj!

Pamiętając o najmłodszych zawodnikach, organizatorzy przygotowali trasę dla dzieci do lat 10-ciu.

Organizator podczas zawodów zaplanował liczne darmowe atrakcje dla dzieci oraz loterie drobnych upominków w kategorii amator.


o autorze

Informacja Prasowa

komentarze

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl