GIRO wprowadza na rynek AETHER™ MIPS®

Nowy kask z udoskonaloną technologią ochrony głowy, zapewniający optymalny komfort i dzięki 11. kanałom dający niesamowitą wentylację.


(2 lipca 2018 r. - Scotts Valley, Kalifornia) - Giro, światowy lider wzornictwa rowerowego, ogłosił wprowadzenie na rynek nowego kasku Aether™ MIPS®. Zrodzony z chęci poprawy jakości ochrony głowy przy jednoczesnym zapewnieniu komfortu, niskiej wagi i ekstremalnej wentylacji potrzebnej do wyścigów na poziomie elitarnym. Aether™ MIPS® oferuje rewolucyjne podejście do zarządzania energią uderzenia rotacyjnego - MIPS® Spherical.

PRZYSZŁOŚĆ OCHRONY GŁOWY I OPTYMALNEJ WYDAJNOŚCI

Wiele innych kasków dostępnych obecnie na rynku wykorzystuje technologię MIPS do przekierowywania energii. Kaski te zazwyczaj zawierają MIPS, dodając plastikowy ślizg w hełmie. W przypadku MIPS Spherical dwie warstwy pianki EPS stają się kluczowymi komponentami systemu slip-plane. Konstrukcja może zapewnić lepszą ochronę bez przeszkód w zakresie komfortu i wentylacji.

MIPS SPHERICAL główne cechy:

  • Odnowiona wersja MIPS Brain
  • Protection System, która eliminuje plastikowy ślizg w porównaniu do oryginalnego projektu MIPS.
  • 6-CZĘŚCIOWA SKORUPA
  • Oszałamiająca sylwetka powstaje poprzez połączenie sześciu pojedynczych kawałków poliwęglanu wokół serii masywnych otworów wentylacyjnych.
  • PROGRESYWNE WARSTWY - Aether wykorzystuje piankę EPS o wielu gęstościach, aby zaoszczędzić na wadze i pomóc w zarządzaniu szeroką gamą energii uderzeń.

AURA REINFORCING ARCH

Strukturalną integralność wzmacnia odporny na rozrywanie, półprzezroczysty łuk wzmacniający AURA, który biegnie przez hełm.

GŁĘBOKIE KANAŁY WEWNĘTRZNE

W połączeniu z masywnymi otworami wentylacyjnymi, wewnętrzne kanały wymuszają przepływ powietrza po skórze głowy, zapewniając niezwykłą moc chłodzenia.

PORTY DOKUJĄCE NA OKULARY

Zintegrowane porty do dokowania okularów z gumowymi uchwytami pomagają zabezpieczyć okulary przeciwsłoneczne.

ROC LOC® 5+ AIR

Oprócz regulacji dopasowania poprzez ergonomiczne i kompaktowe pokrętło, zawodnicy mogą regulować pionowe pozycjonowanie i dostroić asymetrycznie punkty styku.

3D LOGO

Wycinamy laserowo otwór w skorupie z poliwęglanu, a następnie wciskamy to jednoczęściowe logo na miejsce od tyłu, zanim na stałe przymocujemy logo do kasku w procesie in-mold.

PIANKA EPS NANOBEAD

Aby uzyskać elegancką i smukłą sylwetkę bez uszczerbku dla standardów ochrony, Aether wykorzystuje mikroziarnisty rozszerzalny polistyren.

Rozmiary:

S 20”–21.75” / 51–55cm

M 21.75”–23.25” / 55–59cm

L 23.25”–24.75” / 59–63cm

Dostępne kolory: 

Sugerowana Cena Detaliczna: 1399,90zł

Dystrybucja: AMP Polska


o autorze

Informacja Prasowa

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

kontakt

velonews.pl
  • 34-300 Żywiec, Folwark 21/25
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl