CST 7R MTB Team - przygotowania do sezonu

Lider CST 7R MTB Team wśród kolarskich mistrzów, których będzieciemogli spotkać w trakcie Bike Expo w Warszawie.

Darek będzie jednym z gości imprezy Bike Expo - Narodowy Test Rowerowy 2018, która odbędzie się 24-25 marca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Zawodnik CST 7R znajdzie się wśród prawdziwych kolarskich gwiazd. Wystarczy tylko wymienić nazwiska Mai Włoszczowskiej, Jolandy Neff, Michała Kwiatkowskiego i oczywiście Czesława Langa, a to nie koniec listy.

Poza tym podczas Bike Expo swoją premierę będzie miało muzeum 90 lat Tour de Pologne, a na płycie stadionu odbędzie się pierwszy w historii Narodowy Wyścig Niepodległości.

Na PGE Narodowym zamelduje się również Mobilne Centrum Testowe Meridy, czyli ponad 30 rowerów marki, na której jeżdżą między innymi zawodnicy CST 7R. Podczas bezpłatnych testów każdy zainteresowany będzie mógł wypróbować górskie, szosowe i przełajowe rowery Merida, w tym modele znane z najważniejszych wyścigów na świecie.

Serdecznie zapraszamy do Warszawy na Bike Expo - Narodowy Test Rowerowy.

Sezon coraz bliżej

Trwa ostatni tydzień zgrupowania ekipy CST 7R MTB Team w Hiszpanii.

Sezon zbliża się wielkimi krokami i już niedługo pierwsze starty. Zawodnicy CST 7R MTB Team szlifują swoją formę na zgrupowaniach. Mamy nadzieję, że efekty pracy, jaką wykonują podczas przedsezonowych treningów, przyjdą w najlepszym możliwym momencie i wszyscy będziemy się cieszyć sukcesami drużyny.

Dla porządku dodajmy, że nie wszyscy z grupy CST 7R MTB Team są aktualnie w Hiszpanii. Dzięki uprzejmości drużyny MAT ATOM Deweloper, Rita Malinkiewicz przez najbliższe dni będzie pokonywać kolejne kilometry na chorwackich szosach w towarzystwie dziewczyn z najlepszej kobiecej grupy szosowej w Polsce!

CST przystępuje do nowego projektu

Rowerowa sztafeta dookoła świata będzie korzystać z opon CST.

35 tys. km, 34 etapy, 21 krajów. Bike Jamboree to rowerowa sztafeta dookoła świata! CST Poland zostaje partnerem wyprawy, wyposażając uczestników kolejnych etapów w opony Jack Rabbit i TrailFiend!

Bike Jamboree to historia o przyjaźni i wielkim wysiłku wielu osób – doświadczonych podróżników i ludzi bardzo młodych - by wspólnie zrealizować rowerową podróż dookoła świata. Stajemy się częścią tej pięknej historii!

Więcej na stronie www.bikejamboree.pl


o autorze

Informacja Prasowa

komentarze

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl