Kolejny kolarz w grupie CST!

Znamy już pełny skład drużyny CST 7R MTB TEAM.

Maciej Pitach, bo właśnie o nim mowa, uzupełnił skład grupy CST. Zawodnik rozpoczął swoją przygodę z kolarstwem w 2008 roku od lokalnych wyścigów, by w kolejnych latach ścigać się już w najbardziej znaczących zawodach w Polsce. W 2017 roku Maciek wygrałw klasyfikacji open w Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe w Dąbrowie Górniczej(dystans Medio), zajmował również miejsca na podium w innych największych cyklach maratonów w Polsce - Bike Atelier MTB Maraton (dystans PRO) i Bike Maraton (dystans Mega).

- Dołączenie do CST 7R MTB TEAM to dla mnie duże wyróżnienie i kolejny krok do przodu. Profesjonalizm i jakość drużyny są tożsame z moim podejściem do ścigania! Możliwość współpracy z takimi zawodnikami i całym sztabem to dla mnie nagroda. Mam nadzieję przy ich boku dużo się nauczyć i krok po kroku dalej się rozwijać.

W ekipie na rok 2018 znaleźli się Dariusz Batek, Rita Malinkiewicz, Michał Neumann, Jakub Najs, Michał Kucewicz, Karol Kucięba, Maciej Pitach i Michał Kwiatek. Wszyscy ze swoimi zadaniami i wszyscy gotowi do walki o nowe cele.

Z niecierpliwością czekamy już na pierwszy start nowego sezonu drużyny CST 7R MTB TEAM!


o autorze

Informacja Prasowa

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

GalerieWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • 34-300 Żywiec, Folwark 21/25
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl