​7R sponsorem tytularnym CST MTB TEAM

Deweloper 7R zaangażował się we wsparcie kolejnej drużyny sportowej. 9 stycznia, podczas oficjalnej uroczystości nastąpiło podpisanie umowy i symboliczne przekazanie koszulki inaugurujące współpracę. 

Wspomaganie inicjatyw związanych ze sportem towarzyszy strategii 7R od początku istnienia firmy. Obecnie deweloper wspiera również drużynę siatkarek 7R Solna Wieliczka i amatorską grupę kolarską 7R Politechnika Gdańska. Wskutek partnerstwa od nowego sezonu drużyna kolarska będzie występowała w barwach 7R i pod nazwą CST 7R MTB Team. 

- Jestem ogromnie zadowolony z rozpoczęcia współpracy z drużyną kolarską CST MTB. To kolejny etap realizacji naszej misji społecznej poprzez promowanie sportu. Jest to związane z wartościami organizacji – zarówno zarząd jak i pracownicy firmy czynnie uprawiają sport angażując się w różnego rodzaju kompetycje. Mamy nadzieje, że w nowych barwach uczestnicy drużyny odniosą same sukcesy, których serdecznie im życzymy - komentuje Tomasz Lubowiecki, prezes 7R SA.

CST MTB TEAM powstał z początkiem 2017 roku. Liderem drużyny kolarskiej jest Dariusz Batek - reprezentant Polski, wielokrotny zwycięzca wyścigów etapowych na szosie i maratonów MTB, medalista mistrzostw Polski MTB oraz srebrny medalista mistrzostw świata MTB w sztafecie z 2007 r. W ubiegłym roku zawodnik po raz trzeci w karierze został mistrzem Polski w maratonie MTB. Oprócz Dariusza Batka w drużynie znajdują się również Rita Malinkiewicz i Karol Kucięba, a to nie koniec, bo szykują się jeszcze wzmocnienia. 

- Wszyscy jesteśmy podekscytowani i szczęśliwi, że firma 7R zdecydowała się dołączyć do projektu jako sponsor tytularny naszej grupy, która od teraz nazywa się CST 7R MTB Team. 7R to bardzo solidny partner, znany z zamiłowania do kolarstwa i sportu w ogóle, co ma niebagatelne znaczenie w codziennej współpracy. Osobiście jestem przekonany, że przyniesie ona obu stronom wiele korzyści i satysfakcji ze wspólnie osiągniętych sukcesów - komentuje Dariusz Batek.

Zapytaliśmy Prezesa firmy 7R, która to firma zajmuje się na codzień działalnością nie związaną z kolarstwem o powody sponsorowania teamu CST:

- Skąd zainteresowanie kolarstwem i dlaczego postanowiliście wspierać tą dyscyplinę?

- Dlatego że sami jesteśmy pasjonatami kolarzami, bardzo nas ten sport wciągnął i de facto jest to nasza pasja, jak również chcemy wspomagać rozwój kolarstwa i to jest naszym celem.

Takiej odpowiedzi oczekiwaliśmy, dziękujemy i liczymy że inne firmy pójdą tym śladem...


o autorze

Paweł Waloszczyk

Twórca portalu, absolwent Politechniki Śląskiej który zamiast pisać o tym co zrobić by sprzęt rowerowy był lepszy, co robił przez ostatnie lata, postanowił sam się za to zabrać. Pasjonat nowych technologii i materiałów. 

komentarze

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl