Hurom Sławno przesiada się na rowery marki Accent!

Po zakończeniu minionego sezonu współpraca ekipy ze Sławna z marką Kellys dobiegła końca. 

Przemysław Gierczak: "Wraz z zakończeniem sezonu zamknęliśmy wspólny projekt z marką Kellys. Myślę, że dla obu stron była to owocna współpraca, a jak wiadomo każdy projekt ma swój początek i koniec. Dziękujemy za ten rok i życzymy powodzenia w kolejnych działaniach."

Klub ze Sławna, który ma w swoich szeregach blisko trzydziestu młodych zawodników, postanowił nadal rozwijać swój „team eksportowy” w dotychczasowym pięcioosobowym składzie.

P.G.: "Do współpracy zachęcaliśmy wiele firm z branży rowerowej. Ostateczne rozmowy prowadziliśmy z trzema markami. Wybór padł na polską markę Accent i nie był to wybór przypadkowy. Już w listopadzie mieliśmy do dyspozycji do testów rower Accent Peak Carbon X01 Eagle i to właśnie na tym rowerze nasza zawodniczka Marta Turoboś wywalczyła czwarte miejsce na Mistrzostwach Świata XCE w Chinach. Rower zdecydowanie spełnia nasze oczekiwania i jest prawdziwym „ścigantem”, a ponadto warunki jakie zaproponowała nam firma Velo spośród wszystkich ofert odpowiadały nam najbardziej."

Zawodnicy Hurom Sławno Accent, bo pod taką nazwą będą występować, zostaną wyposażeni w niemal seryjne rowery Accent Peak Carbon Eagle X01, a jedyną zmianą w konfiguracji będzie ogumienie, które jak w latach poprzednich zapewni ekipie CST Poland.

P.G.: "Bardzo cieszymy się, że nasza ciężka praca nie pozostaje niezauważona. W sezonie 2018 nadal wspierać będą nas HUROM Polska, Gmina Sławno, CST Poland, Bikeworkx, Banless, Born, Quest oraz Polar. Skład drużyny pozostaje bez zmian: Marta Turoboś, Agnieszka Szpocińska, Marcin Budziński, Tomasz Budziński oraz Arkadiusz Wach. Plan startów to głównie europejskie imprezy z kalendarza UCI, Mistrzostwa Polski i Puchary Polski. Ponadto Marta ma w swoim kalendarzu zaplanowane starty w Pucharach Świata oraz Mistrzostwach Świata w eliminatorze."

Więcej informacji możecie znaleźć na facebookowym fanpagu drużyny facebook.com/slawnomtbteam oraz profilach zawodników.


o autorze

Informacja Prasowa

komentarze

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl