GFNY Gdynia ogłasza promocję dla par

GFNY Gdynia wprowadza specjalną kategorię „Ona + On” dla par. Od 2 stycznia każdy zarejestrowany uczestnik GFNY Gdynia będzie mógł dokupić pakiet startowy dla swojej drugiej połówki za pół ceny!

- Wspólne pasje łączą ludzi i cementują każdy związek. A my chcemy docenić ludzi, których wspólną pasją jest kolarstwo. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się wprowadzić specjalną kategorię „Ona + On” – mówi Michał Drelich, dyrektor zarządzający Sport Evolution.

Kategoria „Ona + On” stworzona została z myślą o parach, które gotowe są razem przejechać trasę GFNY Gdynia. Para musi ukończyć zawody wspólnie, różnica na mecie i punktach pomiarowych między kolarzami nie może być większa niż 30 sekund. Organizatorzy przewidują dwie osobne klasyfikacje. Dla par, których łączny wiek wynosi mniej niż 90 lat oraz dla par, które razem mają 90 lat i więcej.

Każdy zarejestrowany uczestnik GFNY Gdynia, który zachęci swoją drugą połówkę do startu w imprezie, może liczyć na rabat 50% od aktualnej stawki opłaty startowej. Promocja rusza od 2 stycznia i potrwa aż do zamknięcia zapisów online w maju.

- Wiemy, że takie pary zawodnicze mogą prezentować różny poziom sportowy, dlatego uczestnicy tych klasyfikacji będą mogli się wzajemnie wspierać na trasie na wiele możliwych sposobów. Mogą się podciągać, popychać i wzajemnie dopingować słowem – mówi Michał Drelich.

Z uwagi na możliwość udzielania sobie pomocy na trasie, uczestnicy klasyfikacji „Ona + On” nie będą uprawnienie do otrzymania indywidualnych nagród dla grup wiekowych.

Zapisy i więcej szczegółów na stronie internetowej www.gfnygdynia.pl oraz na www.facebook.com/GFNYGdynia


o autorze

Szymon Barczyk

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

GalerieWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • 34-300 Żywiec, Folwark 21/25
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl