Wino Cono Sur dalej z Tour de France

Chilijska marka Cono Sur Bicicleta Oficjalnym Winem wyścigu Tour de France 2017, który

w dniach 1-23 lipca przykuje uwagę fanów kolarstwa z całego świata. Współpraca z Wielką Pętlą trwa nieprzerwanie od 2014 roku.

Po raz kolejny marka Cono Sur będzie wspierać prestiżowy wyścig Tour de France.

- Jesteśmy dumni z tego, że Cono Sur może sponsorować tak wyjątkowe wydarzenie, jakim jest Tour de France. Idea jaka przyświeca wyścigowi jest nam bardzo bliska. Rower stanowi ważny symbol dla marki Cono Sur, reprezentując takie wartości jak szacunek i troska nie tylko o środowisko, ale przede wszystkim o ludzi – mówi Patrycja Sikorska, PR & Strategic Marketing Manager TiM S.A. - dystrybutora marki Cono Sur w Polsce.

Tegoroczna Wielka Pętla wystartuje z Düsseldorfu. Wybrani polscy dziennikarze na zaproszenie marki Cono Sur będą mogli z bliska obserwować zmagania kolarzy na tym właśnie etapie. Ogółem trasa liczyć będzie dwadzieścia jeden etapów o łącznym dystansie 3516 kilometrów. Wyścig zakończy się na paryskich Polach Elizejskich.

Marka Cono Sur – Oficjalne Wino Tour de France - przygotowała specjalny konkurs SMS, w którym do wygrania jest 20 profesjonalnych rowerów marki TREK oraz akcesoria rowerowe. Szczegóły oraz regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.conosur.pl.


Cono Sur to uosobienie młodzieńczego entuzjazmu i ciągłego poszukiwania nowych rozwiązań. Wina powstają w zgodzie z naturą i w trosce o środowisko. Cono Sur jako pierwsza firma winiarska na świecie zaangażowała się w projekt Carbon Natural Delivery, który ma na celu redukcję gazów cieplarnianych.


o autorze

Mateusz Zoń

Od 1999 roku wyczynowo uprawia kolarstwo górskie, wielokrotnie stawał na najwyższych stopniach podium prestiżowych zawodów, także poza granicami kraju. 


komentarze

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl