Pecha ciąg dalszy

Piotr Brzózka (JBG-2 Professional MTB Team) ukończył swój wyścig na 20 lokacie podczas Mistrzostw Europy MTB odbywających się w Hajfie (Izrael).
Po wczorajszym pechowym występie naszego juniora - Bartłomieja Wawaka, byliśmy pełni nadziei na dobry wynik Piotra Brzózki. Jak się później okazało, limit pecha nie został jeszcze wyczerpany!
Od samego startu bardzo dobrze radził sobie na trasie, jadąc w grupce kolarzy w okolicach 7-8 pozycji. Na czwartym okrążeniu w wyniku przebicia opony, Piotr zniweczył swoje szanse na zajęcie dobrej lokaty. Mistrzostwo Europy zdobył główny faworyt - Szwajcar Mathias Flukiger.

20 BRZOZKA Piotr     Poland     6     02:01:34     09:33

W dniu jutrzejszym start Ani Szafraniec, z której występem łączymy największe nadzieje na uzyskanie dobrego wyniku!