Astute Italia - nowy gracz na rynku siodeł

Pierwszy z nich, usytuowany na szczycie oferty to Skycarb. Siodło waży jedyne 140g i reprezentuje wszystko co potrafią zrobić magicy z Astute. Mamy więc 3 różnej gęstości pianki, z czego jedna posiada pamięć kształtu, absorber wstrząsów umieszczony w miejscu gdzie pręty stykają się ze skorupą oraz niesamowite wręcz wykończenie. Wszystkie elementy zebrane razem składają się na obraz produktu, w którym nie tylko waga odgrywa znaczenie ale także jakość wykonania i komfort.

skycarb-vt-nero-nero-carbonio
skycarb-vt-bianco-bianco-carbonio

Zazwyczaj siodła są ładne tylko z góry i z boku, a pod spodem różnie bywa. To siodło jest inne niż wszystkie, wystarczy spojrzeć pod "podwozie". Nie zobaczymy tam wywiniętej skóry, kleju ani zszywek łączących pokrycie ze skorupą. Pokrycie jest tutaj zamocowane dzięki użyciu podwójnej skorupy z włókna węglowego, która od dołu zasłania wywinięty materiał pokrycia.

skycarb-spod

Wszystkie siodełka o wymiarach 275 x 135 mm oferowane są w 2 wersjach - z oraz bez otworu w środku. Siodełko nie będzie należało do tanich. Za przyjemność dosiadania "prawdopodobnie najwygodniejszej kanapy na świecie" trzeba będzie zapłacić 329,90 euro.

Następnym modelem na drabinie oferty Astute jest Skylite. Siodełko ważące 173g, wykonano przy użyciu tej samej technologii co topowy model, z tym wyjątkiem że skorupa została jedynie wzocniona włóknem węglowym, ale nie jest z niego w całości wykonana. Pręty pozostały carbonowe. Za siodełko trzeba będzie wyłożyć 174,90 euro.

skylite-sr-bianco-bianco-rosso-nero

Najniższym modelem z oferty jest ważacy 199g Skyline. Posiada identycznie wykonaną skorupę jak Skylite, ale zmieniono materiał prętów na tytan. Cena tego modelu wynosi 109,90 euro.

skyline-vt-nero-argento-rosso 

 


komentarze

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl