Sports Akileine - kosmetyki dla wymagających

Skóra.. ile może zdziałać..? Wystarczy delikatne pęknięcie, a dyskomfort będzie duży, co bezpośrednio przekłada się na nasze samopoczucie, a potem na nasz trening. Nie wspominam o obtarciach, które przy kolarstwie są bardzo częste, ze względu na stały kontakt z siodełkiem i dużą objętość i częstotliwość pracy. Skóra jest bardzo unerwiona, wszystko co jej dotyczy odczuwamy. Firma Akilenie specjalizuje się w preparatach skórnych, miałem okazję stosować kilka z tych dobrodziejstw :) i to na własnej skórze :D. Oto kilka z nich :

 

gel

AKILEINE Gel z Ginko-Biloba: Jego zadaniem jest zlikwidować zmęczenie stóp, jest przy tym chłodzący, co sprawia, że mamy uczucie lekkości, dodatkowo dezodoryzuje, co w lecie przy długich treningach w butach i skarpetach jest po prostu zbawienne. Produkt został tak zrobiony, że nie jest tłusty i nie pozostawia plam. Ginko-Biloba czyli Miłorząb - jest używany jako środek opóźniający starzenie, w szczególności w układzie krwionośnym i nerwowym, ma on również wzmacniać naczynie krwionośne. To po prostu Świetny produkt.

asepta-akileine-gel-deo-forte-transpiration-75ml

AKILEINE Zielony Anty Perspirant - To produkt bardziej leczniczy, reguluje ilość wydzielanego potu nie zatrzymując go przy tym. Zapobiega powstawaniu grzybów, co wśród sportowców jest częstym przypadkiem, dlatego profilaktyka jest tak ważna. Ten produkt chroni skórę przed nadmiarem wilgoci szczególnie między palcami, oczywiście działa również odświeżająco. Jest on stworzony na bazie opatentowanego składniku USS Lipesters.

41BGaRrcd1L._SL500_SS500_

AKILEINE SPORTS NOK - To już produkt z gamy czysto sportowej, zaprojektowany aby niwelować, zapobiegać oraz likwidować - obtarcia, pęcherze, odparzenia i podrażnienia skóry. U mnie sprawdził się świetnie przed zawodami Pucharu Świata, gdzie podczas kondycyjnego przygotowania, znacznie obtarłem sobie pachwinę, w ciągu 4 dni dość poważne obtarcie zniknęło praktycznie bez śladu. Początkowo nie spodziewałem się wielkiej rzeczy, jednak po zastosowaniu już wiem, że produkt ten musi być zawsze ze mną, przez cały rok. Producent zaleca również przygotowanie skóry przed sezonem, poprzez stosowanie tego produktu już kilka tygodni wcześniej, więc jeśli ktoś ma tendencje do obtarć to bardzo polecam.

08609580

AKILEINE SPORTS START - Ten żel rozgrzewający to również podstawa ekwipunku każdego szanującego się sportowca. Przed treningiem w zimnie dni, przed treningiem na obolałe, czy naciągnięte mięśnie oraz przed startem. Silnie rozgrzewający! Zdecydowanie najlepszy z jakich stosowałem, nie pali skóry jak niektóre produkty ale bardzo dobrze rozgrzewa i nie powoduje również poparzeń co zdarzało mi się wcześniej stosując inne żele.

akildia-footbath-oil

AKILEINE ALKIDIA - Ostatni produkt to świetny płyn oczyszczający, do rąk oraz całego ciała, w częstych realiach gdzie nie ma pod ręką mydła i wody, wystarczy polać ręce i chwilę potrzeć, bardzo przydaję się podczas zawodów, a także często w czasie podróży.

OCENA w skali od 1-5

SKUTECZNOŚĆ - 5
DZIAŁANIE - 5
KOMFORT UŻYCIA - 5
CENA - 5 
SKUTKI UBOCZNE - Nie zaobserwowano.

velonews-ocena-5

Podsumowując krótko. Bardzo wysokiej jakości produkty w świetnej cenie. Bardzo skuteczne, z wielkim poleceniem dla każdego kto uprawia sport, zarówno amatorsko jaki i wyczynowo.
Zapraszamy na stronę polskiego przedstawiciela firmy Asepta, po informacje o pozostałych produktach z oferty. 


komentarze

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl