ORCA podpisuje kontrakt z Sebastianem Kienle

sebastian

10go stycznia 2013roku ORCA podpisała kontrakt z mistrzem świata wyścigów Ironman 70.3 – Sebastianem Kienle. W 2012 roku Sebastian Kienle wygrał Mistrzostwa Świata Ironman 70.3 w Las Vegas oraz był 4ty na mecie w zawodach Ironman Kona.Sebastian w najbliższych latach będzie używał wyłącznie pianek, ubrań triathlonowych i kompresyjnych oraz akcesoriów marki ORCA. Podpisany kontrakt wzmocni pozycję i widoczność marki ORCA  w znanych na całym świecie zawodach.

Oprócz Sebastiana markę ORCA reprezentują inni sławni zawodnicy, tacy jak MACCA, Andrew Starykovicz, Asa Lundström, Courtney Atkinson, Jodie Stimpson, Matt Sharp i inni. „Jestem bardzo dumny z przyszłej współpracy z marką ORCA. ORCA jest marką ze świetną historią i wielką przyszłością w triathlonie.

Po zakończeniu sezonu 2012 testowałem pianki ORCA. ORCA spełniła wszystkie moje oczekiwania względem pianki triathlonowej i podjęcie decyzji stało się bardzo łatwe.” - mówi Sebastian Kienle po podjęciu decyzji o współpracy z marką ORCA. ORCA bardzo cieszy się z przyszłej, długoletniej współpracy z Sebastianem. I to nie tylko dlatego, że jest to niesamowity zawodnik, walczący zawsze do końca, ale także  z tego powodu iż interesuje się najlepszymi produktami na rynku. To jest także argument, aby produkty ORCA były jeszcze lepsze.

Sebastian Kienle - wyniki:
·        Mistrz Świata Ironman 70.3 (2012)
·        Najlepszy debiut na dystansie długim (7:59:06h)
·        Mistrz Niemiec (dystans długi 2010, Cross Triathlon 2005, 2006, 2010)
·        Mistrz Niemiec na dystansie krótkim U23 2006
·        1 miejsce Ironman 70.3 – Miami 2011, New Orleans 2010, Wiesbaden 2009
·        1 miejsce zawody Challenge Kraichgau 2009
·        1 miejsce Triathlon Buschhütten 2008-2012   

Marka ORCA to światowy lider triathlonowych rozwiązań i technologii od ponad 20 lat. Marka powstała w Nowej Zelandii w 1992 roku. Markę ORCA zapoczątkowali i rozwijali tacy zawodnicy jak MACCA, który związany jest z ORCĄ przez ponad 15 lat (jest to najdłuższa w historii triathlonu współpraca ze sponsorem). ORCA pracuje nad swoimi produktami wspólnie z zawodnikami, stara się sprostać potrzebom zarówno amatorów jak i profesjonalistów dostarczając na rynek stroje startowe, stroje do pływania, ubrania kompresyjne, pianki triathlonowe i akcesoria. Więcej informacji na www.orca.com. Dystrybutorem produktów tej firmy w Polsce jest Pol-Sport.


komentarze

WiadomościWszystkie

  • ​HERO DLA GINO

    BMW HERO Südtirol Dolomites 2024 odda hołd szwajcarskiemu kolarzowi Gino Mäderowi. Inicjatywa obejmuje pamiątkową bransoletkę i "Ride for Gino...

    Więcej...

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl