Oakley Radarlock - prezentacja nowego modelu

0

Dołącza on tym samym do takich modeli jak Jawbone, Split Jacket i Fast Jacket. Dzięki mechanizmowi blokowania soczewek, możliwa jest wymiana ich bez konieczności ich wyginania, dzięki czemu soczewki zachowują swoje legendarne właściwości optyczne. Na zdjęciach poniżej można zobaczyć jak otwiera się blokada. Dzięki temu systemowi, soczewki są pewnie łapane w ramkach, spełniając rygorystyczną normę ANSI Z87.1, określającą wysoką wytrzymałość na uderzenia.

1

 

Okulary, a właściwie ich soczewki będą dostępne w 2 wersjach - Pitch i Path, które różnią się kształtem dolnej krawędzi - jest ona wklęsła lub wypukła. Oczywiście jak w przypadku innych modeli możliwe będzie zamówienie ich w innych wersjach kolorystycznych niż to przewiduje producent - temu celowi służy Custom Program, dzięki któremu można wybrać kolory poszczególnych elementów składowych okularów z bogatej palety barw.

2 

Nowy model oferowany będzie z 2 zestawami soczewek, etui, woreczkiem, będącym jednocześnie ściereczką i dwoma wymiennymi noskami w 2 rozmiarach. Cena 220 USD.


komentarze

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl