Crud Products - błotniki inne niż wszystkie

Błotniki są produkowane w Anglii, co w zalewie produktów z etykietą Made in China, samo w sobie jest już powodem żeby się nimi zainteresować. Jednak nie tylko pochodzenie odgrywa tutaj istotną rolę. Charakteryzują się bowiem ciekawymi i unikalnymi rozwiązaniami technicznymi, świetnym designem, wysoką jakością i bardzo niską wagą, a przy okazji dostępne są w białym kolorze:). 

Oferta została podzielona na kilka grup, różniących się od siebie zastosowaniem. Znajdziemy tu naprawdę ładne błotniki szosowe Roadracer, z pięknie wyrzeźbionym unikalnym kształtem idealnie pasującym do wyoblonych ram z włókna węglowego, które pomimo atrakcyjnej formy nie straciły niczego na swojej funkcjonalności. Swoją drogą podziwiam Anglików za to, że potrafili z najbardziej obciachowego elementu jaki zmuszeni jesteśmy przykręcać do swojego roweru, uczynić przedmiot nie tylko użytkowy ale także ładny. Nie wierzycie? Zobaczcie sami.

crud1

Kolejną grupą różniącą się zastosowaniem są błotniki pod dolną rurę przedniego trójkąta o nazwie Crudcatcher, dzięki któremu ograniczmy dość znacznie ilość wszelakiego syfu, jaki mógłby się znaleźć na naszej ramie. Diabeł jak zwykle tkwi w szczegółach i tutaj nie ma odstępstwa od tej reguły. Uwagę zwraca wykończenie satynowo-błyszczące oraz dość niespotykany kształt nosa błotnika.

 

crud4


Z kolei Raceguard to tylny błotnik idealnie komponujący się z Crudcatcherem. W zasadzie wystarczy spojrzeć na zdjęcie i wszystko wiadomo. Dla tych co nie lubią kupować każdego elementu z osobna, producent oferuje pakiet nazwany Racepac, w skład którego wchodzą wspomniane wcześniej dwa elementy.

crud3

racepac_black4

Ostatnim elementem układanki jest Fast Fender - przedni błotnik montowany w totalnie niekonwencjonalny sposób, mianowicie do… kierownicy. Przyznam, że po raz pierwszy spotykam się z takim rozwiązaniem i wygląda to rewelacyjnie. 
Pozostaje pytanie jak to będzie się to sprawdzać w praktyce. Na to pytanie będziemy w stanie odpowiedzieć już wkrótce, ponieważ już w najbliższym czasie otrzymamy przedmiotowe błotniki do testów.

crud2

steve_peat_world_champion_fast_fender

Warto wspomnieć o jeszcze jednej rzeczy. Crud Products ma od niedawna przedstawicielstwo w Polsce w postaci firmy Bocar, a sam dystrybutor deklaruje że ceny nie powinny odbiegać od tych na zachodzie Europy. Więcej informacji na stronie importera www.bocar-parts.com i stronie producenta www.crudproducts.com


komentarze

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl