Hutchinson, to twój sprzymierzeniec w każdych warunkach!

Wszystko zaczęło się w 1853r, kiedy powstała fabryka HUTCHINSON w Langlée, w pobliżu Montargis (Francja). Rok 1890 to rozpoczęcie produkcji opon rowerowych przez firmę Hutchinson. I tak kolejne lata Hutchinson zdobywał swoją reputację dzięki techniczne wyrafinowanym produktom, które odznaczają się do dziś doskonałymi osiągami.

Od początku XX wieku, opony Hutchinson towarzyszą największym gwiazdom sportu rowerowego podczas mistrzostw, jak i słynnego "Tour de France". Nowe produkty i koncepcje są owocem długich badań i rozwoju technologicznego przy współpracy z opiniami profesjonalnych zawodników. I dzięki temu, gwarantuje to wysoką jakość oferowanych produktów.

Zdolności do innowacji  daje firmie Hutchinson przewagę i możliwość zaoferowania szerokiego zakresu opon, aby zadowolić wszystkich miłośników tego sportu. Znajomość tworzenia technologicznych mieszanek, daje szansę zaproponowania najlepiej wykonanych produktów w zakresie przyczepności, wytrzymałość i komfortu jazdy. Hutchinson to jedyna firma oponiarska, która autentycznie opracowuje i produkuje swoje opony we Francji, co ma ogromne znaczenie w przypadku jakości.
I to wszystko MADE IN FRANCE! Sprawdź to sam!

Dla sklepów które są zainteresowane współpracą firma Polsport Group Sp. z o. o. - dystrbutor marki Hutchinson proponuje wyposażenia sklepów w oryginalny stojak ekspozycyjny Hutchinsona.

thumb_stojak-hutchinson

Hutchinson aby prawidłowo eksponować jedną z ostatnich marek produkujących swe wyroby w Europie

komentarze

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl