Wczoraj odbyły się po raz 15-ty Mistrzostwa Rudy Śląskiej w Kolarstwie Górskim.
To już ostatni moment na to, żeby wziąć udział w naszym konkursie.
Już w najbliższą niedzielę 11 września 2011, odbędą się XV Otwarte Mistrzostwa Rudy Śląskiej w Kolarstwie Górskim.
Krynica-Zdrój. Tutaj nas jeszcze nie było – i sami nie wiemy do końca czego się spodziewać. Jedno natomiast jest pewne – to nie będzie przejażdżka...
Trentino to prawdziwy raj dla rowerzystów. Dostępne są tu zarówno łatwe, rekreacyjne trasy wijące się u podnóży malowniczych szczytów, jak i...