Premiera Nothing’s For Free

Nothing’s For Free premiera jednego z bardziej kozackich filmów o Freeridzie 28 lipca.

Jaki jest koszt przesuwania sportu do nowych granic? Nothing's for Free reprezentuje ponad 30 lat siedzenia w pierwszym rzędzie rewolucji freeride'owej. Oficjalny zwiastun Nothing's For Free można obejrzeć tutaj pod linkiem

Ekscytująca wiadomość dla entuzjastów kolarstwa górskiego na całym świecie: Freeride Entertainment połączyło siły z Outside Studios, aby udostępnić  pełnometrażowy film dokumentalny Nothing's For Free, czyli 30-letni film o rozwoju kolarstwa górskiego Freeride i społeczności, która sprawiła, że kolarstwo górskie znalazło się na mapie całego świata.

"Cała ta inicjatywa powrotu do naszych korzeni była co najmniej otwierająca oczy. Kiedy pomyślimy o naszych skromnych początkach we freeridzie i o tym, jak duży wpływ na ten sport miał New World Disorder, wiedzieliśmy, że ten ruch będzie miał ogromne znaczenie dla naszych fanów. Mentalność słów "idź na całość" zawsze była obecna we Freeride Entertainment, więc dlaczego by nie wrócić z przytupem i nie wydać naszego projektu jakim jest Nothing's For Free w tym samym czasie. Projekt ten był monolityczny pod względem wielkości i skali oraz sprawił, że kolarstwo górskie stało się dostępne dla głównego nurtu odbiorców. Cała nasza podróż w kolarstwie górskim nauczyła nas, że bez względu na wyzwanie, wszystko jest możliwe i to naprawdę widać w fabule filmu". - Derek Westerlund, reżyser i założyciel Freeride Entertainment.

Premiera filmu Nothing's For Free odbędzie się 28 lipca 2023 r. w Whistler BC na Crankworx, a następnie będzie dostępny wyłącznie na Outside Watch do połowy sierpnia. Następnie film będzie dostępny do pobrania cyfroweg w Outside Interactive Universe i Freerider.TV.


o autorze

Magda Horabik

Amatorka z ambicjami, za sobą ma już szosę, MTB, a teraz próbuje odkryć trochę świata enduro. Na codzień studiuje i trenuje. W wolnym czasie lubi poszwędać się po świecie, czytać kryminały i zakręcić przy sportowych wydarzeniach.

komentarze

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl