​Już w niedzielę 4 etap Milko Mazury MTB w Mrągowie

Pojezierza Mrągowskiego nikomu już chyba przedstawiać nie trzeba.  Znajduje się w samym centrum Pojezierza Mazurskiego, w otoczeniu pięknych krain i z roku na rok zyskuje coraz więcej sympatyków. A naprawdę jest co podziwiać! Poza oczywiście Festiwalami organizowanymi w mieście nad Czosem, jest to bowiem wymarzone miejsce na rower. 

Podczas wyścigów o Niedźwiedzią Łapę organizatorzy tradycyjnie zadbali o to, żeby każdy znalazł coś dla siebie. Do wyboru 6 dystansów PRO - 51 km (1260 metrów przewyższenia) - 3 rundy po 17 km (420 metrów przewyższenia na rundzie), EXPERT i ELECTOFUN  BOSCH  E-BIKE RACE - 34 km (840 metrów przewyższenia) - 2 rundy po 17 km (420 metrów przewyższenia na rundzie), HOBBY  i WIELKA STÓWA - 17 km (420 metrów przewyższenia) - 1 runda 17 km (420 metrów przewyższenia na rundzie), FUN - 10 km (ok. 200 metrów przewyższenia). 

Start wyścigów na dystansie PRO zaplanowany jest na godzinę 10:00. Dziesięć minut później ruszy Expert, a piętnaście po dziesiątej zaplanowano  start wyścigu HOBBY/WIELKA STÓWA, o 12:30 wystartują najmłodsi uczestnicy – dzieci biorące udział w  Łaciate Junior Strider Racing na terenie miasteczka zawodów w EkoMarinie. Popołudnie należeć będzie do dzieci i młodzieży. Adepci szkółek kolarskich rywalizować będą w Łaciate Junior Race - Liga Szkółek Kolarskich. Pierwszy z wyścigów Młodzik/Młodziczka ruszy o godzinie 14:00. 

Szczegółowy program znajduje się na stronie https://www.mazurymtb.pl/zawody/etapy/99


o autorze

Paweł Waloszczyk

Twórca portalu, absolwent Politechniki Śląskiej który zamiast pisać o tym co zrobić by sprzęt rowerowy był lepszy, co robił przez ostatnie lata, postanowił sam się za to zabrać. Pasjonat nowych technologii i materiałów. 

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl