​Damian Papierski dalej w Voster ATS Team

Młodzieżowy mistrz Polski jest ważnym ogniwem Voster ATS Team podczas wyścigów w mniej wymagającym terenie. Ekipa potwierdza, że w sezonie 2023 Damian Papierski pozostanie w jej szeregach.

Główny cel Damiana Papierskiego na ten sezon został spełniony - tytuł mistrza Polski orlików ze startu wspólnego jest jego. To silny zawodnik, predysponowany do płaskich wyścigów, świetnie pracujący przy nadawaniu tempa w peletonie czy rozprowadzaniu na finiszach. W tym roku udowodnił też, że potrafi powalczyć na swoje konto. 

- Ten rok był dla mnie całkiem udany. Oczywiście wygrane mistrzostwa Polski były dla mnie bardzo ważne. Drugim wyścigiem, z którego mogę być zadowolony, było węgierskie Gemenc Grand Prix - tam udało mi się wygrać etap oraz klasyfikację młodzieżową. W nowym sezonie chciałbym powalczyć na którymś z wyścigów, ale także być solidnym filarem w naszym sprinterskim pociągu - komentuje zawodnik.

o autorze

Paweł Waloszczyk

Twórca portalu, absolwent Politechniki Śląskiej który zamiast pisać o tym co zrobić by sprzęt rowerowy był lepszy, co robił przez ostatnie lata, postanowił sam się za to zabrać. Pasjonat nowych technologii i materiałów. 

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl