Druid Wizard

Pisałem ostatinio, że dużo się dzieje w Myślenicach. Wspominałem o rozpoczęciu budowy skateparku i toru pump track, o otwarciu górskich tras rowerowych w kompleksie Myślenice Singletracks. Ale w Myślenicach buduje się też rowery. I to jakie! Druid Wizard bo o nim mowa - to najnowsze dzieło Pawła Matuszyńskiego. Ci, którzy znają Pawła wiedzą, że na budowaniu rowerów dobrze się zna.

Dzisiaj chciałem tylko zaprezentować Państwu owego Druida (prywatny egzemplarz Pawła).  Tak naprawdę to prototyp, który Paweł udostępnił nam do testów ale jak mówi - wersja finalna jest niemalże identyczna. A zatem proszę zakładać śliniaki - mogą się przydać.

Piękna maszyna rodem z Myślenic, która swoim wykonaniem przekona do siebie najbardziej wybrednych koneserów rowerowej biżuterii, a swym działaniem zaskoczy wielu wytrawnych adeptów rowerowej grawitacji. Obiecuję, że w przyszłym tygodniu podzielę się z Wami swoimi wrażeniami z jazdy. Ale weekend musicie jakoś przeżyć zadowalając się jedynie zdjęciami...


o autorze

Przemysław Adamek

Były amatorski w-ce mistrz Polski w XC, zawodnik DH a przede wszystkim pasjonat kolarstwa górskiego. Dawnej także dziennikarz motoryzacyjny. Obecnie szczęśliwy mąż i ojciec.

komentarze

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl