​Siódmy etap ŻTC BIKE RACE 2022 w Białej Rawskiej

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się siódmy etap ŻTC BIKE RACE 2022. Rywalizacja najlepszych kolarzy-amatorów odbędzie się w Białej Rawskiej.

Zmagania w Białej Rawskiej odbędą się tradycyjnie w sąsiedztwie malowniczo położonego kąpieliska. Start i meta zlokalizowane zostały, tak jak w poprzednich latach przy ulicy Polnej na wysokości boiska piłkarskiego. Po rozpoczęciu wyścigu zawodnicy skręcą w prawo i kolejno Marianów, Chrząszczewek, Frampol , Babsk, Gołyń, Chrząszczew, Narty, Zakrzew i Biała Rawska gdzie kolejno ulicami Topolową, Narutowicza i Polną, na której jest finisz.

– Wchodzimy w decydującą fazę zmagań. Ściganie w Białej Rawskiej zawsze przynosiło wiele kolarskich emocji. Do końcowego rozstrzygnięcia tegorocznych zmagań pozostało już naprawdę niewiele. Dodatkowo siódmy etap ŻTC BIKE RACE 2022 wypada na tydzień przed Mistrzostwami Polski Masters i Cyklosport oraz amatorów w jeździe indywidualnej na czas, to doskonała okazja do sprawdzenia formy przed rywalizacją w Grójcu – mówi dyrektor cyklu, Wojciech Pawelec.

Oprócz wyścigu w Białej Rawskiej w ramach cyklu odbędą się jeszcze wyścigi w Górze Kalwarii (20 sierpnia), Warce (21 sierpnia) oraz Wielki  Finał w Żyrardowie (28 sierpnia), podczas którego po raz pierwszy wystartują peletony mistrzów i nostalgii. Szczegóły w regulaminie cyklu ŻTC BIKE RACE 2022.

Organizatorem imprezy sportowej jest Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów. Bardziej szczegółowe informacje dotyczące przyszłych zmagań kolarskich znajdują się pod adresem www.ztc.pl.


o autorze

Paweł Waloszczyk

Twórca portalu, absolwent Politechniki Śląskiej który zamiast pisać o tym co zrobić by sprzęt rowerowy był lepszy, co robił przez ostatnie lata, postanowił sam się za to zabrać. Pasjonat nowych technologii i materiałów. 

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl