​Czas na drugą część sezonu z ŻTC BIKE RACE

Przed nami druga część kolarskiego sezonu z ŻTC BIKE RACE 2022. 24 lipca rozegrany zostanie szósty etap tegorocznych zmagań, rywalizacja przenosi się do Serocka.

– Jesteśmy już na półmetku sezonu, przed nami szósta odsłona tegorocznego cyklu. Rywalizacja wchodzi w decydującą fazę. Jak zwykle zapowiada się znakomita sportowa walka. Zapraszam wszystkich do Serocka, bo jest o co rywalizować! – zachęca do udziału dyrektor cyklu Wojciech Pawelec.

Zmagania w Serocku odbędą się na dobrze znanej kolarzom trasie Mistrzostw Polski Masters i Cyklosport ze startu wspólnego, zorganizowanych w 2017 roku. Start nastąpi z rynku w Serocku, następnie wyjazd w kierunku zachodnim ulicą 11 listopada. Dalej ulicą Nasielską i kolejno przez Zaolzie, Zalesie Borowe, Powielin, Górkę Powielińską, Błędostwo, Łosewo do Pokrzywnicy, gdzie skręt w prawo. Następnie przez Budy Obrębskie, Przybyłkowo Małe, do Wierzbicy. Po skręcie w prawo w kierunku centrum Serocka cały czas prosto przez rondo i dalej ulicą Pułtuską, na której zlokalizowana zostanie meta na wysokości ulicy Chrobrego.

Organizatorem imprezy sportowej jest Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów. Bardziej szczegółowe informacje dotyczące przyszłych zmagań kolarskich znajdują się pod adresem www.ztc.pl.


o autorze

Piotr Szafraniec

Kolarz, kucharz, akrobata. Dwukrotny Mistrz Polski Dziennikarzy w kolarstwie szosowym.

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl