​Poznań kończy sobotnie zmagania na Marbruk Triathlon Charzykowy z 2 medalami

W malowniczej scenerii Borów Tucholskich odbyła się druga impreza z cyklu CIECH Tri Tour – Marbruk Triathlon Charzykowy. Triathloniści pobijali życiówki i rekordy trasy, a emocje na mecie rozpalały kibiców. Poznaniacy przywiozą do domu 2 medale.   

Podczas tegorocznej edycji rywalizacja rozpoczęła się w sobotę punktualnie o 8, na pierwszy ogień poszli zawodnicy startujący na dystansie 28,25 km. Trzy godziny później rozpoczęły się zmagania na dystansie 112,99km. Dzisiaj w Charzykowach startującym pomagały wyjątkowo sprzyjające warunki – temperatura wody wynosiła aż 19 stopni Celsjusza. Jednocześnie zawodników orzeźwiał lekki wiatr. Pogoda była idealna do startu w triathlonie! 

Sobota okazała się też szczególnym dniem dla sportowców z Poznania, którzy wywalczyli 2 medale. Srebrny medal należy do Szymona Fajoka (Połówka M18-29), a brązem cieszy się Agnieszka Piguła (Połówka K40-49).

Sportowe emocje będą trwały również w niedziele, gdy zawodnicy w Charzykowach będą rywalizować na dystansie 56,5km. Kolejne triathlonowe zmagania już 15 lipca w Poznaniu. Miejmy nadzieję, że atmosfera na zawodach będzie również tak samo wspaniała jak obecnie w Charzykowach.


o autorze

Paweł Waloszczyk

Twórca portalu, absolwent Politechniki Śląskiej który zamiast pisać o tym co zrobić by sprzęt rowerowy był lepszy, co robił przez ostatnie lata, postanowił sam się za to zabrać. Pasjonat nowych technologii i materiałów. 

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl