Kończą się wakacje, ale lato ciągle trwa - Rajdy dla Frajdy jadą więc na Pomorze

W ramach tegorocznej zabawy z cyklu "GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE - Rowerem przez Polskę" na Dalekiej Północy kolarzy zapraszają dwie zupełnie nowe lokalizacje, a do przejechania będą dwie zupełnie nowe trasy (i na każdej z nich 3 różne dystanse do wyboru).

W sobotę 11 września otworem stanie Miastko, z którego prowadzi pełna krajobrazowych smaczków i rozmaitych niespodzianek runda po skrytych na uboczu lasach i jeziorach Pojezierza Bytowskiego. Dla znających okolicę głównie z „dzikich” przejazdów nad wodę miłym zaskoczeniem będą kilometry nowego asfaltu, który coraz śmielej pokrywa tamtejsze drogi.

Z kolei w niedzielę 12 września w odwiedziny zaprasza niezwykle malowniczo położony "między górami" Polanów, skąd w wesołym peletonie będzie można pojechać niemal nad sam Bałtyk. Co prawda ścigania po plaży czy nadmorskich promenadach nie ma w harmonogramie, ale dla miłośników szosowego śmigania atrakcji z pewnością nie zabraknie!

Co ciekawe – Miastko i Polanów dzieli raptem 25 kilometrów, można więc sobie na spokojnie wybrać bardziej pasujący dzień - albo znaleźć dogodną bazę wypadową i zaplanować bardzo frajdowny weekend! :) Informacje o zapisach dostępne są na www.rajdydlafrajdy.pl/zapisy, a rejestracja trwa do 5 września. Natomiast plany tras oraz więcej szczegółów można znaleźć w wydarzeniach udostępnionych w mediach społecznościowych i na stronach rajdów:

Miastko (11 IX): www.rajdydlafrajdy.pl/edycja-2021/pomorskie www.facebook.com/events/463874098116945

Polanów (12 IX): www.rajdydlafrajdy.pl/edycja-2021/zachodniopomorsk... www.facebook.com/events/258135979041016


o autorze

Piotr Szafraniec

Kolarz, kucharz, akrobata. Dwukrotny Mistrz Polski Dziennikarzy w kolarstwie szosowym.

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl