Tatra Road Race i już niemal 1000 zawodników czekających na start.

Małopolska Tatra Road Race jest już wyścigiem kultowym, na który wielu kolarzy czeka cały rok stawiając go jako najważniejszy start w sezonie. Jest to wyścig kolarski dla amatorów, który co roku przyciąga ponad tysiąc uczestników z całej Europy. Już po trzeciej edycji TRR 2017 otrzymaliśmy prestiżowe wyróżnienie "Kolarska Impreza Roku", podczas uroczystej gali największych targów rowerowych w Polsce "Bike Expo w Kielcach", a w 2019 roku nasz wyścig zajął 2 miejsce podczas targów Agroturystyki jako produkt turystyki aktywnej, promujący region.

       TRR jest najcięższym wyścigiem dla amatorów w Europie Środkowej, z najbardziej widokową trasą, która jest poprowadzona dzikimi zakątkami Podhala z Tatrami w tle. Uczestnicy mają do wyboru jeden z dwóch dystansów: - HARD o długości 54,4km i przewyższeniem 1590m, - HELL o długości 119,8km i przewyższeniem ponad 3300m!


Hasłem przewodnim imprezy zgodnie z sugestiami naszych uczestników jest "HARDasHELL", które idealnie oddaje trudy wyścigu. Profil trasy wygląda jak grzebień, na trasie jest mnóstwo kilkukilometrowych o znacznym nachyleniu podjazdów i zjazdów. Na trasie wyścigu rozmieszczone są liczne premie górskie, na których nasi uczestnicy walczą o miano Królowej i Króla Tatr. Dodatkowo są też premie specjalne z cennymi nagrodami od naszych Partnerów. Swoją historię napisał już nasz słynny bufet na szczycie ściany Bachledówka, gdzie zawodnicy otrzymują nie tylko owoce, wodę, ale i Red Bulla oraz bidony z izotonikiem, a do tego doping licznej grupy kibiców. Na trasie czyhają nasi fotografowie, aby uchwycić jak najwięcej emocji, które możecie później zobaczyć na tysiącach zdjęć z wyścigu, które są udostępniane Wam do bezpłatnego pobrania w najwyższej rozdzielczości. Niesamowity klimat zapewnia nasze miasteczko zawodów zlokalizowane na samym szczycie Pasma Gubałówki na wysokości 1126m n.p.m. w Kościelisku, gdzie czeka na Was pyszny gorący posiłek, bufet z napojami i owocami oraz dekoracja w wyjątkowej oprawie oraz prawdziwie góralski klimaty! Co ciekawe, organizator przygotowuje w pakietach startowych pierwszy raz w Polsce bez dodatkowych opłat imienne numery startowe dla każdego zawodnika, które pozostaną jako pamiątka po imprezie wraz z medalem dla każdego kto ukończy wyścig.

Na terenie naszego miasteczka możecie już od piątku do sobotniej dekoracji zapoznać się z produktami naszych Partnerów podczas naszego Expo. W naszym EXPO będziecie mogli spotkać się ze specjalistami i poznać markowe produkty: Dmtex, X-Bionic, Rudy Projekt, POC, Thule, Wahoo, HJC, Way2Champ, Power of Science,  DT Swiss DT4YOU, BMC Switzerland, Nutrixxion, ZTPL Cycling Club, Volvo Wadowscy, Tacx, Red Bull. Będzie też stoisko Tatra Cycling Events z pamiątkami z Małopolska Tatra Road Race 2021, gdzie będą na Was czekały wyjątkowe: stroje kolarskie, skarpetki, bidony, kubeczki, t-shirty, czapeczki, leżaki, ręczniki i zawsze uśmiechnięte i pomocne Dziewczyny z TCE Team   EXPO będzie do Waszej dyspozycji już od piątku 10.09.21 od godz. 13:00 oraz w dniu zawodów.


Wyścig na Podhalu jest również częścią cyklu Classic Race podczas którego zawodnicy startujący w naszych wydzielonych wyścigach szosowych zbierają punkty do klasyfikacji generalnej. Zwieńczeniem całego cyklu będzie wyścig na niewiele lżejszej trasie w Starachowicach. Europa Starachowice Race wyłoni już najlepszego zawodnika i zawodniczkę a najlepsi na podium po zsumowaniu punktacji zostaną nagrodzeni bardzo atrakcyjnymi nagrodami na podium.

Pod tym linkiem możecie również się zapisać do finałowego wyścigu w Starachowicach -> https://my.raceresult.com/166870/


o autorze

Piotr Szafraniec

Kolarz, kucharz, akrobata. Dwukrotny Mistrz Polski Dziennikarzy w kolarstwie szosowym.

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl