​Kolekcja XPLR z myślą o fanach szutrów.

Sram stworzył kolekcję XPLR, aby pomóc każdemu kolarzowi określić własny styl jazdy.

Zestaw budują trzy zaufane marki i trzy zestawy produktów, zaprojektowane po toaby dać kolarzom szosowym, górskim i gravelowym  nieograniczone możliwości. 

NOWE PRZEŁOŻENIA DLA ROWERÓW GRAVEL

Dostosowane do potrzeb rowerzystów z szosową i gravelową kierownicą, nowe przerzutki bezprzewodowe SRAM 1x-specific są ukierunkowane na  uniwersalność przełożeń. Kaseta 10-44T i pasująca do niej przerzutka zapewniają duży zakres na szutrowych podjazdach i mniejsze skoki przełożeń podczas szybkiej jazdy na szosie. Do wyboru jest jeden z trzech poziomów - Red, Force i Rival - wszystkie wyposażone są w innowacyjną, bezprzewodową zmianę przełożeń AXS, zarządzanie łańcuchem i wyrafinowane hydrauliczne hamulce tarczowe.

ROCKSHOX NAKRĘCA IMPREZĘ NA SZUTRACH Z NOWYM WIDELCEM I SZTYCĄ TYPU DROPPER.

Magia otwartej szutrowej drogi może być rajem dla żądnych przygód rowerzystów, ale wciąż wiąże się z serią przeszkód na jakie można napotkać. Przy tak wielu kolarzach jeżdżących po szutrze, znalezienie pomysłu na dobrą przyczepność i płynność jazdy było tylko kwestią czasu. Zawieszenie zapewnia większy komfort, by zniwelować różnice. Dodaje pewności siebie i większej kontroli, gdy teren staje się trudny. A to oznacza szybszą jazdę przy jednoczesnym zwiększeniu przyczepności na nierównych drogach. Zbudowany od podstaw z myślą o gravelu, nowy RockShox ma wystarczający skok, aby zapewnić komfort i kontrolę nad jazdą, gdy rowerzystę poniesie fantazja w jeździe poza utartymi szlakami. W połączeniu z nowym Reverb AXS XPLR, stworzona została konstrukcja przystosowana do jazdy po szutrze, z wbudowaną amortyzacją, która pozwala na jazdę w surowym terenie.

ZIPP WYGŁADZA JAZDĘ DZIĘKI SPECJALNIE ZAPROJEKTOWANEMU ZESTAWOWI KÓŁ DO JAZDY PO SZUTRZE.

Model 101 XPLR to  pierwszy zestaw kół od Sram  stworzony specjalnie do jazdy po szutrze. Dzięki technologii MOTO, ten zestaw kół zapewnia rowerzystom jeżdżącym po szutrze większą kontrolę i wytrzymałość w trudnym terenie, zapewniając płynną jazdę, która pomaga zmniejszyć zmęczenie rowerzysty. Oznacza to bardziej komfortową jazdę. Stworzony z mottem  o magicznej jeździe po prymitywnych drogach, w szczególności z dużymi oponami bezdętkowymi przy niższym ciśnieniu. Ten zestaw kół jest idealny do wyścigów szutrowych, czy do całego dnia spędzonego w siodle z sakwami i kumplami.

Kolekcja XPLR od SRAM, RockShox i Zipp celebruje nową erę jazdy na rowerach z kierownicą typu drop z trzema zestawami produktów, które sprawią, że gravel będzie tylko Twój. Każde ulepszenie działa świetnie samodzielnie lub razem. Wybierz ścieżkę lub mieszaj i dopasowuj komponenty do siebie.  W końcu gravel jest tym, czym sam go uczynisz.


o autorze

Piotr Szafraniec

Kolarz, kucharz, akrobata. Dwukrotny Mistrz Polski Dziennikarzy w kolarstwie szosowym.

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl