​Bartłomiej Wawak z KROSS ORLEN Cycling Team wygrywa wyścig Pucharu Czech Izomat MTB Cup w Hlinsku

Bardzo dobry występ Bartłomieja Wawaka i kolejne cenne punkty do kolekcji w międzynarodowym rankingu. W wyścigu Pucharu Czech w randze UCI C1, zawodnik KROSS ORLEN Cycling Team zaprezentował świetną, taktyczną jazdę, już na starcie zdobywając ponad 20-sekundową przewagę. 

Bartek Wawak od początku kontrolował wyścig i widać było, że jest w bardzo dobrej formie. Jazda układała się po jego myśli i z każdym kolejnym okrążeniem zawodnik zwiększał przewagę na swoimi rywalami. 

- Bartek pokazał, że jest w świetnej dyspozycji, widać było, że to on dyktował tempo wyścigu podczas Pucharu Czech. Linię mety przekroczył z ponad minutą przewagi nad kolejnym zawodnikiem. Bardzo cieszymy się z takiego wyniku i już przygotowujemy się do Mistrzostw Polski w Boguszowie za tydzień – powiedział po wyścigu Asystent Team Managera KROSS ORLEN Cycling Team Leszek Pluciński .

o autorze

Paweł Waloszczyk

Twórca portalu, absolwent Politechniki Śląskiej który zamiast pisać o tym co zrobić by sprzęt rowerowy był lepszy, co robił przez ostatnie lata, postanowił sam się za to zabrać. Pasjonat nowych technologii i materiałów. 

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl