​CloseTheGap wprowadza na rynek uchwyty HideMyBell Regular2 i Insider2

CloseTheGap z dumą ogłasza wprowadzenie na rynek nowych, głośniejszych, łatwiejszych w użyciu użytkowania HideMyBell Regular2 i Insider2 - uchwytów komputerowych z subtelnie zintegrowanymi dzwonkami rowerowymi o głośności 95dB, które można uruchamiać "na ślepo", trzymając ręce na kierownicy. 

Te przystępne cenowo produkty sprawią, że zwiększenie bezpieczeństwa HideMyBell, które zawodowi sportowcy z Team Jumbo-Visma pokochali podczas każdej jazdy, stanie się dostępne dla większej liczby rowerzystów. 

Design i funkcjonalność. 

Główną cechą tych unowocześnionych projektów jest włączenie solidnego stalowego mechanizmu sprężynowego z mosiężnym młotkiem. Można je uruchamiać bez konieczności szukania cyngla, w letnich lub zimowych rękawiczkach, a ręce pewnie trzymają się kierownicy. Dzięki zwiększeniu o +10 dB w stosunku do poprzedniej udanej generacji produktów, dzwonienie tymi zmodernizowanymi dzwonkami jest teraz łatwiejsze i bezpieczniejsze niż korzystanie z przycisków lub ekranów dotykowych obsługiwanych przez nie komputerów rowerowych. 

Oba produkty są dostarczane z gniazdami dla Garmin, Wahoo, Bryton, Polar, Mio i Lezyne w pudełku, a Regular2 ma niższy punkt mocowania dla GoPro / rozszerzenia akcesoriów.


o autorze

Paweł Waloszczyk

Twórca portalu, absolwent Politechniki Śląskiej który zamiast pisać o tym co zrobić by sprzęt rowerowy był lepszy, co robił przez ostatnie lata, postanowił sam się za to zabrać. Pasjonat nowych technologii i materiałów. 

komentarze

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl