PIRELLI PRZEDSTAWIA DĘTKI SMARTUBE.

P ZERO I SCORPION: LEKKIE I ULTRA-KOMPAKTOWE  CINTURATO: SUPER WZMOCNIONE

Nowa gama dętek Pirelli, wykonanych z innowacyjnego materiału TPU, to doskonały wybór, aby poprawić osiągi opon Pirelli P ZERO, Scorpion i Cinturato. Szeroka gama modeli, niska waga, doskonała ochrona i rekordowa kompaktowość sprawiają, że te dętki to absolutny must have. Dętki z technologią zaczerpniętą z rozwoju dętek przy współpracy z zespołami World Tour są dostępne dla wszystkich modeli opon marki Pirelli.

W wersji customowej dla opon dętkowych, SmarTUBE była przedmiotem długiego i starannego projektu rozwojowego, który wymagał kilku miesięcy prac inżynieryjnych, aby idealnie dopasować dętkę do ręcznie wykonanej struktury opony P ZERO Race Tub SL. Wersja dla opon, która pojawia się dziś na rynku, uwzględnia wiele uwag z projektu World Tour, mając na celu poprawę osiągów opon Pirelli i dotarcie do szerszego grona konsumentów i miłośników marki. 

Nowa dętka Pirelli wykonana jest z TPU, termoplastycznego poliuretanu, materiału najnowszej generacji, który został wybrany przez inżynierów marki ze względu na doskonałe osiągi, jakie oferuje w porównaniu z tradycyjnym butylem. SmarTUBE obiecuje redukcję wagi do 70% w porównaniu do już i tak lekkich dętek lateksowych. Jest to najkorzystniejszy sposób na zmniejszenie masy roweru: korzyść, która przekłada się również na mniejszą masę na kołach, a tym samym lepszą reakcję roweru, zwłaszcza podczas podjazdów i przyspieszania. 

Niezwykle kompaktowy, nowy SmarTUBE bije wszelkie rekordy pod względem oszczędności miejsca. -50% mniej miejsca w kieszeniach koszulki lub plecaka: dętkę można zabrać wszędzie, pozostawiając miejsce na batony energetyczne lub narzędzia wielofunkcyjne. 

Gama średnic i rozmiarów oferowanych przez Pirelli dla tego akcesorium jest szeroka i zróżnicowana i obejmuje opony szosowe P ZERO (P ZERO SmarTUBE) oraz opony Scorpion MTB (Scorpion SmarTUBE), jak również oferuje wzmocnioną wersję na szutry i długie dystanse, w połączeniu z oponami z linii Cinturato (Cinturato SmarTUBE). Ta ostatnia, przy takiej samej lekkości jak najlżejsze dętki butylowe dostępne obecnie na rynku, oferuje dwukrotnie lepszą ochronę przed przebiciem. 

SmarTUBE jest bardzo widoczna dzięki swojemu jaskrawożółtemu kolorowi i wyposażona w 60 mm zawór Presta w kolorze czarnym, co zapewnia maksymalną czystość estetyczną po zamontowaniu.  

Nowa SmarTUBE jest już dostępna w cenie 29,90 euro.


o autorze

Paweł Waloszczyk

Twórca portalu, absolwent Politechniki Śląskiej który zamiast pisać o tym co zrobić by sprzęt rowerowy był lepszy, co robił przez ostatnie lata, postanowił sam się za to zabrać. Pasjonat nowych technologii i materiałów. 

komentarze

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl