Oakley Kato - od VR do rzeczywistości

Oakley jest znany z przekraczania granic. "Normalne" okulary po prostu nie są dla nich. Teraz, po 45 latach "przełomowych innowacji", właśnie wprowadzili na rynek swój kolejny szalony wygląd - Kato.

Równie godny uwagi jak sam Kato jest sposób w jaki Oakley wprowadził nowe okulary - od rozszerzonej rzeczywistości VR do rzeczywistości. Wszyscy kluczowi zawodnicy Oakleya otrzymali jedyne w swoim rodzaju paczkę z kodem QR. Po jego zeskanowaniu pojawiał się ekran rozszerzonej rzeczywistości, który zawierał licznik odliczający czas do skoordynowanej premiery. Kiedy licznik odliczał czas do zera, kapsuła otwierała się, aby ujawnić nowe, niesamowite Kato. Zobaczcie sami jak sfilmował to JuJu Smith-Schuster na instagramowym koncie Oakley.

Otwarcie etui ukazało światu Kato, który posiada "pierwszy w swoim rodzaju nosek dla zapewnienia wysokiego pokrycia". Pod spodem nadal znajduje się nosek (z trzema wielkościami do indywidualnego dopasowania), ale soczewka jest całkowicie bezramkowa. Okulary posiadają również regulowany system nachylenia, dla idealnego dopasowania do kształtu twarzy.

Oferowane w trzech kolorach z soczewkami Prizm, okulary są dostępne w cenie 291 dolarów - nie zawierają rozszerzonego etui VR.

Cechy szczególne:

 DISRUPTIVE DESIGN - Oakley Kato ma progresywny projekt którego celem jest dopasowanie soczewki tak blisko twarzy, jak to możliwe, zapewniając zoptymalizowane pokrycie, szersze pole widzenia, utrzymanie ramki i ochrony przed uderzeniami.

- REVOLUTIONARY LENS DESIGN - Postępy w projektowaniu optycznym pozwoliły na zaprojektowanie soczewki z rozszerzonym owinięciem i sztywnością w kluczowych obszarach, które naśladują właściwości strukturalne ramy.

- ADJUSTABLE RAKE - Innowacyjny mechanizm dopasowania pomaga przechylić soczewkę, aby stworzyć odpowiedni kontakt z mostkiem i policzkiem, aby prawidłowo i komfortowo dopasować się do większej liczby twarzy.

- NOSEPADS - w zestawie trzy noski Unobtainium® o różnej grubości i głębokości, aby zapewnić Ci dopasowanie, którego potrzebujesz, bez zsuwania się okularów.

- ZOBACZ WIĘCEJ - Dostępne z soczewkami Prizm™, które zostały zaprojektowane, aby wzmocnić kolor i kontrast, dzięki czemu można zobaczyć więcej szczegółów.


o autorze

Paweł Waloszczyk

Twórca portalu, absolwent Politechniki Śląskiej który zamiast pisać o tym co zrobić by sprzęt rowerowy był lepszy, co robił przez ostatnie lata, postanowił sam się za to zabrać. Pasjonat nowych technologii i materiałów. 

komentarze

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl