Nowości FOXa

Płynniejsza praca, lżejsza masa, większa ilości ustawień, generalniie - bardziej wydajny niż kiedykolwiek wcześniej - jeśli chodzi o uniwersalny widelec na szlaki, 34 jest klasą samą w sobie.

ZUPEŁNIE NOWY 34 SC - wydajność równa miejscu na podium: dostosowany do rygorystycznych, nowoczesnych wyścigów XC.

To najlżejszy 34 w historii. Całkowicie nowy 34 Step-Cast został zaprojektowany od podstaw, aby zapewnić bezkompromisowe osiągi w wyścigach XC z wiodącą w swojej klasie regulacją, sztywnością i wytrzymałością elementów.

ZUPEŁNIE NOWY FLOAT X "waga ciężka" w lekkim opakowaniu. Zaprojektowany specjalnie, aby sprostać wymaganiom agresywnych jeźdźców po szlakach, nowy Float X łączy w sobie wyrafinowane tłumienie i odporność z niesamowitą lekkością i wyjątkową integralnością strukturalną.

ZUPEŁNIE NOWY DHX jest super wydajny na szlakach i nie tylko. Odpowiadając na wezwanie rowerzystów poszukujących najlepszego "plushowego" zawieszenia stworzyliśmy ten oto damper. Nowy DHX wprowadza na szlaki (i nie tylko), magiczny dywan, jest to wydajność w wygładzaniu szlaków w szerokiej gamie konfiguracji.

Więcej informacji na temat nowości i produktów FOX uzyskacie na ich oficjalnej stronie lub u polskiego dystrybutora - firmy Gregorio z Ustronia.


o autorze

Przemysław Adamek

Były amatorski w-ce mistrz Polski w XC, zawodnik DH a przede wszystkim pasjonat kolarstwa górskiego. Dawnej także dziennikarz motoryzacyjny. Obecnie szczęśliwy mąż i ojciec.

komentarze

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl