Siodło Flite Boost KIit Carbon Superflow "MVDP EDITION"

Związek pomiędzy Selle Italia i Mathieu Van der Poel, liderem drużyny Alpecin-Fenix, umacnia się coraz bardziej w aktywnej współpracy: w przeddzień Tour of Flanders firma z Asolo wprowadza na rynek siodło zaprojektowane specjalnie dla holenderskiego mistrza.

Z okazji 105. edycji Ronde Van Vlaanderen, wyścigu, w którym Mathieu Van der Poel zapisał swoje nazwisko na liście honorowej ostatniej edycji, Selle Italia wprowadza na rynek siodło zaprojektowane wspólnie z młodym holenderskim talentem.

"Ta współpraca jeszcze bardziej wzmocni ludzką i zawodową więź między naszą firmą a Mathieu. - komentuje Giuseppe Bigolin, prezes Selle Italia - Współpraca z zawodnikami jego kalibru jest dla nas źródłem wielkiej inspiracji i dumy. Wyścigowe DNA firmy Selle Italia zawsze pozwalało nam rozwijać innowacyjne i najnowocześniejsze produkty oraz wspierać największych mistrzów tego sportu w najlepszy możliwy sposób".

Relacja pomiędzy firmą Asolo a Mathieu Van der Poel (Alpecin Fenix) trwa już od około pięciu lat, a w tym 2021 roku staje się jeszcze bardziej intensywna i wzbogacona o element: stworzenie wersji Flite Boost z "marką Mathieu Van der Poel", czyli z logo i grafiką dedykowaną właśnie jemu.

Model Flite Boost to wybór Mathieu Van der Poel'a na jego własny rower, zarówno do cyclocrossu jak i na szosę: model charakteryzujący się krótkim i kompaktowym kształtem, szczególnie aerodynamiczny i komfortowy, który jest częścią trzydziestoletniej historii kolekcji Flite firmy Selle Italia i który towarzyszył zawodnikowi w licznych wyczynach i zwycięstwach.

Aby uczcić współpracę z holenderskim sportowcem, Selle Italia stworzyła Flite Boost dedykowany właśnie jemu  o wyglądzie będącym wynikiem bezpośredniej współpracy Mathieu z centrum stylistycznym firmy: kolekcjonerski model wykonany w kolorze białym, tak jak Flite Boost zwykle używany przez Mathieu w wyścigach, który posiada kwadratowe logo z napisem MVDP - znakiem towarowym mistrza - naniesione na siodełko i wykonane "ad hoc" dla sportowca.

Jest to Flite Boost - z karbonową szyną (+10mm) - zapakowany w specjalne opakowanie, które przedstawia historię i sukcesy Mathieu Van Der Poel'a oraz wszystkie szczegóły techniczne tego wyjątkowego modelu kolekcjonerskiego.

KARTA DANYCH TECHNICZNYCH

Wymiary:  145 x  250 mm

Rozmiar Idmatch: L3

Waga: 162g

Pręty: Szyna węglowa 9x7mm (+10mm)

Zalecana cena detaliczna: 349,90 Euro


o autorze

Piotr Szafraniec

Kolarz, kucharz, akrobata. Dwukrotny Mistrz Polski Dziennikarzy w kolarstwie szosowym.

komentarze

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl