Kolejne festiwale rowerowe przeniesione

Z powodu pandemii Covid-19 27 edycja FSA BIKE Festival Garda Trentino i 23 Continental BIKE Festival Willingen zostaną przełożone. Obserwując wciąż napiętą sytuację, można już przewidzieć, że realizacja dwóch wydarzeń z udziałem kilkudziesięciu tysięcy odwiedzających na przełomie kwietnia i maja nie będzie możliwa. Nowy termin Festiwalu BIKE w Rivie to 15-17 października. Festiwal BIKE w Willingen odbędzie się w dniach 27-29 sierpnia 2021 roku. Decyzja by przenieść w czasie dwa główne festiwale na drugą połowę roku ma zapewnić uczestnikom i odwiedzającym możliwie największe bezpieczeństwo.

"Jesteśmy bardzo pewni, że sytuacja późnym latem/wczesną jesienią znów nam na to pozwoli i będziecie mogli przeżyć dwa wspaniałe weekendy rowerowe”- powiedziała Linda Schroeder, menadżerka imprezy. „Jesteśmy w bardzo bliskiej wymianie informacyjnej z naszymi partnerami w Rivie i Willingen, a także z władzami lokalnymi, by podjąć wszelkie niezbędne kroki i dopilnować, aby oba Festiwale rowerowe odbyły się jeszcze w tym roku”.


o autorze

Przemysław Adamek

Były amatorski w-ce mistrz Polski w XC, zawodnik DH a przede wszystkim pasjonat kolarstwa górskiego. Dawnej także dziennikarz motoryzacyjny. Obecnie szczęśliwy mąż i ojciec.

komentarze

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl