Camelbak zaprezentował nowości na sezon 2021

W sezonie 2021 projekt jednego z ulubieńców fanów Camelbaka jest gotowy do akcji. Nowy Rogue Light z odświeżonym wyglądem zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do codziennej jazdy. Lżejszy o 200 gramów od swojego poprzednika, „Łotr” Light waży zaledwie 225 gramów i jest wyposażony w 2-litrowy zbiornik Crux oraz posiada pojemność 7 litrów. 

Skupiając się na oddychalności, oferuje tylny panel Air Support Light z technologią mapowania ciała oraz wentylowane szelki. Zintegrowana, elastyczna kieszeń organizacyjna, dodatkowo zabezpieczona zamkiem pozwala na przechowywanie drobiazgów bez bałaganu.

Hydrobak Light to ekonomiczna a zarazem jedna z najlżejszych opcji na rynku, ale wyposażona w wiele funkcji tak aby sprostać wymaganiom każdego ridera. Waży zaledwie 170 gram co jest świetnym wynikiem. W plecak wyposażony został w zbiornik Crux Reservoir o pojemności 1,5 litra oraz 2,5 litra pojemności magazynowej. 

Będzie on dostępny w jednym rozmiarze, ale mamy tutaj także ukłon w stronę kobiet. Kobieca wersja z wyprofilowaną uprzężą na ramionami w kształcie litery S dopasowana do kobiecego ciała. Hydrobak Light ma takie elementy jak tylny panel z 3-D Vent Mesh, wentylowane szelki, bezpieczną kieszeń zapinaną na zamek, zaczep na kask, regulowany pasek piersiowy i elementy odblaskowe.

Nowy Classic Light to lekka i trwała konstrukcja, bardzo wszechstronna i bogata w wiele funkcji zewnętrznych. Ten 200 gramowy plecak zawiera 2-litrowy zbiornik Crux o pojemności 4 litrów. Będzie dostępny tylko w jednym rozmiarze. Plecak wyposażony w został w technologię Air Support Light panel - mapowania ciała oraz jeszcze lepszą wentylację szelek. To produkt dla tych, którzy koncentrują się na długich trasach pełnych przygody. 

Plecak oferuje elastyczną kieszeń organizacyjną zapinaną na suwak. Model Classic Light naprawdę będzie lepszczy jeżeli chodzi o cechy zewnętrzne, które przyćmiewają swojego poprzednika. Są to między innymi: regulowany mostek paska, pasek na rurkę, rzep do chwycenia kasku czy odblaski zwiększające bezpieczeństwo.

Plecaki CamelBak to część naszego DNA. Wiedzieliśmy, że wskrzeszając nasze klasyczne modele musimy zrobić coś naprawdę dużego tworząc serię Pro. Nowa linia oferuje kluczowe elementy, o które prosili użytkownicy, czy to większa oddychalność i wentylacja, przemyślane rozwiązania, ważne elementy bezpieczeństwa czy po prostu gotowość do użycia w każdych warunkach - powiedział nam Mike Valvano - dyrektor ds. zarządzania produktem.

Nowy “Muł” podnosi poprzeczkę bardzo wysoko. Tylny panel dostosowuje się do kształtu ciała i wykonany jest z oddychającego, mocno wentylowanego materiału. Także uprząż zrobiona jest z siatki wentylacyjnej wykonanej w technologii 3D zapewniającej ciągły przepływ powietrza na szlaku. 

Posiada również wiele funkcjonalnych rozwiązań do przechowywania gadżetów tak aby było łatwo o dostęp do sprzętu w podróży. Pas biodrowy z kieszeniami, zintegrowany organizer na narzędzia rowerowe, uchwyt na kask i kieszeń na akumulator do elektryków. “Muł” pomieści wszystko to, czego potrzebujesz i zawsze kiedy tego potrzebujesz. 

M.U.L.E. Pro 14 będzie również dostępny w wersji dla kobiet, z krojem szelek w kształcie litery S dopasowanym do kobiecego ciała, a oprócz tego wyposażono go w technologię mapowania dla lepszego chłodzenia. M.U.L.E. Pro 14 oferuje lekkość, wydajność i wszechstronność na szlaku i poza  nim. Plecak jest wykonany z nylonu ripstop, więc nie trzeba martwić się zużyciem materiału podczas najcięższych wypraw. Nie zapomniano także o kwestiach bezpieczeństwa. Abyś mógł jeździć swobodnie i bez obaw o swoje zdrowie plecak może być wyposażony w CamelBak Impact Panel Protector jako dodatkowe akcesorium.

Jest to pierwszy na rynku tak elastyczny i lekki panel, który spełnia międzynarodowe standardy CE1621-2 i może wytrzymać wielokrotne uderzenia. W przeciwieństwie do większości protektorów stosowanych przez konkurencję nowy CamelBak Impact Panel Protector składa się nie z jednego a z pięciu niezależnych warstw pianki zszytej w dwóch miejscach. Dzięki temu panel jest niesłychanie elastyczny.

Dystrybutorem marki Camelbak na Polskę jest firma Larix ( https://larix.com.pl ).


o autorze

Szymon Barczyk

komentarze

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl