Nowości od BH

W miniony weekend mieliśmy okazję przyglądnąć się nowym modelom BH. Hiszpański producent przywiózł do Szczyrku sporo pięknych rowerów. Kilka z nich nie miało jeszcze oficjalnej premiery dlatego z publikacją zdjęć musimy poczekać. Na szczęście nie potrwa to długo.

Mimo kiepskiej aury udało nam się trochę pojeździć i sprawdzić ich "atomowe" możliwości. Mocne elektryki to coś co zdobywa coraz szersze rzesze fanów. Musimy pochwalić nie tylko silnik, ale też zestrojenie zawieszenia. 

Czekamy na możliwość przetestowania ich nowego nabytku zwanego roboczo "banan". Nowa elektrczna "endurówka" prezentuje się naprawdę obiecująco - w najlżejszej specyfikacji ma ważyć 21 kilogramów, a bateria będzie przypominała kształtem magazynek z AK47.


o autorze

Przemek

Były amatorski w-ce mistrz Polski w XC, zawodnik DH a przede wszystkim pasjonat kolarstwa górskiego. Dawnej także dziennikarz motoryzacyjny. Obecnie szczęśliwy mąż i ojciec.

komentarze

WiadomościWszystkie

  • Manitou Mezzer Pro LE

    Manitou Mezzer to amortyzator, który pomaga Amerykanom powrócić na wyboiste górskie ścieżki rowerowe. Wyposażony w system Dorado Air i system...

    Więcej...

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl