​SERIA HERO WORLD 2021: Zawody w Dubaju, Dolomitach i Tajlandii

HERO World Series – międzynarodowa seria maratonów MTB - została przełożona na 2021 rok z powodu epidemii COVID-19. Nowa edycja rozpocznie się w Dubaju, będzie kontynuowana w Val Gardena w Dolomitach - miejscu narodzin cyklu i zakończy się w Tajlandii. Z uwagi na panująca pandemie komitet organizacyjny HERO World Series musiał podjąć trudną decyzję o przerwaniu World Series zaplanowanego na drugą połowę 2020 roku. 

Wydarzenie powstało w następstwie sukcesu HERO Südtirol Dolomites, najtrudniejszego maratonu rowerowego na świecie. W ciągu ostatnich dziesięciu lat impreza przyciągnęła do Dolomitów, wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, tysiące zawodników z całego świata.

Daty międzynarodowego cyklu HERO World Series to: 

HERO DUBAI HATTA - 5 marca 2021 r

Fascynująca i wyjątkowa lokalizacja, która spodobała się każdemu uczestnikowi podczas pierwszej edycji HERO Dubai Hatta. Pustynne wyzwanie po raz kolejny odbędzie się w całym rezerwacie przyrody Hatta, a dokładnie w Hatta Wadi Hub, infrastrukturze do uprawiania sportów na świeżym powietrzu. Potwierdzone są dwie trasy: 60 km z 1600 hm i 30 km z 800 hm.

HERO SÜDTIROL DOLOMITES - 12 czerwca 2021

HERO Südtirol Dolomites oferuje dwie trasy - 86 km z 4500 hm i 60 km z 3200 hm. To o wiele więcej niż najtrudniejszy maraton kolarstwa górskiego na świecie. HERO Südtirol Dolomites jest częścią UCI Marathon Series 2021.

HERO THAILAND - 25 września 2021

HERO Thailand 25 września 2021 odbędzie się w Chiang Rai. To wyjątkowe miejsce turystyczne jest ulubionym miejscem nie tylko ze względu na niezliczone zabytki, takie jak Biała Świątynia Wat Rong Khun, ale także ze względu na egzotyczną atmosferę. Na zawodników czekają dwie trasy: 65 km z 1200 hm i 30 km z 600 hm.
Rejestracja rozpoczyna się w czwartek 1 października 2020 na oficjalnej stronie internetowej zawodów www.heroworldseries.com na jeden lub wszystkie trzy wyścigi imprezy. Wstępna lista startowa obejmuje wszystkich sportowców, którzy zapisali się na HERO World Series 2020, która została przełożona. Ci sportowcy automatycznie otrzymają numer startowy na wyścigi w 2021 roku.Więcej informacji można znaleźć na stronie www.heroworldseries.com


o autorze

Paweł Waloszczyk

Twórca portalu, absolwent Politechniki Śląskiej który zamiast pisać o tym co zrobić by sprzęt rowerowy był lepszy, co robił przez ostatnie lata, postanowił sam się za to zabrać. Pasjonat nowych technologii i materiałów. 

komentarze

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl