Riese – Muller, czyli innowacje, komfort, design.

Riese – Muller od wielu lat stara się trafiać do klientów , szukających bezkompromisowych rozwiązań w zakresie komfortu podróżowania na rowerze. Ten niemiecki producent od tego roku ma wreszcie swojego polskiego przedstawiciela, co niewątpliwie świadczy o dojrzałości polskiego rynku rowerowego, ponieważ ceny rowerów nie należą do najniższych, a klienci, to zwykle najbardziej wymagająca nisza rynkowa. Rowery elektryczne stanowią aktualnie 90% oferty tej firmy, a ich cechy szczególne to innowacyjne podejście do budowy ram oraz nastawienie na wysoki komfort podróżowania. Dlatego też w ofercie Riese&Muller znajdujemy głównie rowery trekkingowe o wszechstronnym zastosowaniu.

 Założeniem projektantów jest tutaj maksymalny kompromis pomiędzy komfortem podróżowania, zdolnościami jazdy w terenie oraz maksymalnym zasięgiem. A, że przy okazji rowery mają świetny design, to łatwo zrozumieć, dlaczego otrzymały już kilkadziesiąt (!) nagród za innowacyjność oraz design. Nietypowy jest również cykl produkcyjny – każdy z rowerów kompletowany jest na indywidualne zamówienie klienta z pełną dowolnością co do zastosowanego napędu oraz akcesoriów.

Rowery wykonywane są w Niemczech, co gwarantuje wysoką jakość, dzięki czemu posiadają 10-letnią gwarancję (również dla wersji z tylnym amortyzatorem).

Poniżej dwa modele pokazujące możliwości technologiczne Riese – Muller:

SUPERDELITE MOUNTAIN.

To najlepszy rower w góry w ofercie niemieckiego producenta: wysokiej klasy komponenty od przedniego do tylnego koła, doskonałe właściwości jezdne w każdym terenie, właściwości podjazdowe i prawie niewyczerpana wytrzymałość. Dostępny w ofercie w 2 konfiguracjach: z piastą Rohloff (na zdjęciu oraz z klasycznym napędem z przerzutką Shimano XT. W obu przypadkach wyposażono go w silnik Bosch Performance CX czwartej generacji. Charakteryzuje się on większym stopniem wspomagania w stosunku do poprzedniej wersji, a także o około 30% zmniejszoną masą.

Na fotce przykładowa konfiguracja z napędem paskowym oraz 14biegową piastą Rochloff. Wymarzony sprzęt dla wymagających podróżników.

Oba rowery posiadają najnowszy wyświetlacz Kiox z mozliwością zamiany go na SmartPhone Hub.

SUPERCHARGER 2

To model „długodystansowy” dla amatorów długich wypraw po zróżnicowanym terenie, posiadający dwie baterie zintegrowane w ramie o imponującej pojemności 1000 Wh oraz silnikiem Bosch CX (4 gen). Rower posiada możliwość założenia szerokich opon 27,5 cali co czyni go jeszcze bardziej wszechstronnym. Na wyposażeniu znajdziemy amortyzator Foxa ze skokiem 100 mm, hamulce Magury MT4/MT5 oraz wyświetlacz Kiox z możliwością zmiany na Smartphone HUB. Rower występuje w sześciu wersjach wyposażeniowych, z możliwością zmiany niektórych komponentów na inne podczas zamawiania go w sklepie.

Dystrybutorem marki Riese&Muller jest Activa z Rudy Śląskiej.

Więcej szczegółów na temat rowerów tej marki możecie przeczytać na ich stronie lub na stronie producenta.


o autorze

Informacja Prasowa

komentarze

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl