Kalendarz "The climb" 2020. Stworzony z szacunku do gór.

"The Climb 2020" to kalendarz stworzony przez pasjonatów z szacunku do gór i podjazdów. Przez cały rok nabywca może cieszyć się widokiem kultowych miejsc, odwiedzanych przez setki tysięcy miłośników szosy i wielokrotnie pokonywanych przez zawodowy peleton podczas największych wyścigów.  Pijąc poranną kawę będzie okazja poczuć ducha  wyczerpującej trasy po dwunastu podjazdach znanych z Tour de France, Giro d'Italia, Vuelta a Espana i La Flèche Wallonne. Włoskie Passo dello Stelvio, francuski Croix de Fer czy belgijski Mur de Huy to tylko skrawek całej trasy, która na ścianie kolarskiego domu może okazać się perełką przyciągającą ciekawskich i miejscem do kontemplacji właściciela.

Wszystko to wydane we Wrocławiu w znakomitej jakości, dużym formacie A2, na grubym, kredowym papierze z terminarzem wyścigów World Tour i parametrami wszystkich 12 podjazdów. Kultowe przełęcze warte są najlepszych zdjęć, a najlepsze zdjęcia wydruku w największym formacie. To jedyny tak duży, rowerowy kalendarz na rynku. W kalendarzu zaznaczono daty wszystkich wyścigów World Tour i Mistrzostw Świata. Gratką dla wszystkich którzy kochają górskie podjazdy są profile Tour de France i Giro d'Italia i zaznaczone w kalendarzu poszczególne etapy. Znaleźć w nim też można parametry wszystkich dwunastu podjazdów - m. in. położenie, długość, nachylenie, ilość wystąpień w danym Tourze. Wszystko to w najlepszej jakości druku na kredowym, matowym papierze w cenie tylko 59zł.

Wydawca zobowiązał się do wysyłki kurierskiej dla każdego klienta, a całość bliżej można poznać i zakupić pod poniższym linkiem : https://theclimb.pl/kalendarz2020/#about-us


o autorze

Piotr Szafraniec

Kolarz, kucharz, akrobata. Dwukrotny Mistrz Polski Dziennikarzy w kolarstwie szosowym.

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl