Elite race 2020. Trenażery na trasach Zwift.

Rok 2020 kolejny raz rozpoczyna zabawę wyścigową popularną serią Elite Race. Dla fanów jazdy w domowym zaciszu, jak i tych którzy przygotowują się do nowego sezonu marka Elite pod egidą Shimano Polska w połączeniu z platformą Zwift organizuje swój tradycyjny już event startowy w różnych miejscach Polski. Wybrane sklepy na terenie wielu miast przygotowały stanowiska z trenażerami  Elite Direto X na których zawodnicy będą pokonywali w eliminacjach trwających do 22 lutego 2020 trasę przygotowaną przez Zwift. Jak nam przekazał Daniel Wojtyna, odpowiedzialny za platformę Zwift na terenie  naszego kraju trasa będzie umiejscowiona na stosunkowo krótkiej 9 km pętli z jednym bardziej wymagającym podjazdem rozpoczynającym się tuż po starcie. Pozostała część trasy jest w większości interwałowa z płaskim finiszem. 

Foto: Zwift

Zasady rywalizacji są dość proste, zwycięzcą eliminacji zostaje osoba która pokona trasę w najkrótszym czasie do dnia 22 lutego włącznie. Najlepsza trójka z eliminacji w kategorii kobiet i kategorii mężczyzn rywalizować będzie o zwycięstwo w finale który odbywać się będzie w dniu  28 lutego dla panów i 7 marca dla kobiet w tym samym miejscu gdzie odbywały się eliminacje. Warunki uczestnictwa dostępne są w regulaminie który umieszczamy pod artykułem, ale dwa z nich są dość istotne. W zawodach mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie które w ramach zapisu do eliminacji zobowiązane są do zakupu w danym sklepie towaru za kwotę minimum 25 zł. Mimo braku tego punktu w regulaminie sklepy będą weryfikowały przed startem każdą osobę by ustalić zakres obciążeń trenażera, adekwatny do warunków fizycznych każdej osoby co pozwoli na wyrównaną rywalizację.

Nagrodami na podium kobiet oraz mężczyzn będą vouchery zakupowe w kwotach 300, 200 i 100 zł do realizacji w sklepie organizatora wyścigu. 

Link do regulaminu znajdziecie tutaj:  Regulamin Elite Race 2020


o autorze

Piotr Szafraniec

Kolarz, kucharz, akrobata. Dwukrotny Mistrz Polski Dziennikarzy w kolarstwie szosowym.

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl