Rowery marki Wanderer bohaterami kalendarza wydanym przez Boutique rowerowy ROWER-POWER

Sierpień w kalendarzu rowerowym 2020, wydawanym przez Boutique rowerowy ROWER-POWER, będzie należał do rowerów z l. 30-tych bardzo zasłużonej niemieckiej marki Wanderer. Rowery te zaprezentują zawodnicy teamu RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS: Natalia Misiaczyk - zdobywczyni 3. miejsca w klasyfikacji generalnej K2 Gogol MTB 2018, instruktorka indoor cyclingu oraz bardzo dobrze znany kibicom MTB Bartłomiej Oleszczuk - II wicemistrz mistrz Polski w maratonie MTB 2018, zwycięzca Beskidy MTB Trophy 2019 i zdobywca 3. miejsca w cyklu zawodów Kaczmarek Electric MTB 2019.

Firma  Wanderer została założona w roku 1885 w Chemnitz w Saksonii przez dwóch pionierów cyklizmu - Richarda Adolf Jaenicke i Johanna Baptystę Winklhofera. Od swego powstania do chwili obecnej produkuje rowery, które były i są synonimem designu, jakości i zastosowania najnowszych rozwiązań technicznych.

Do 30 listopada trwają zapisy na kalendarz z 10% rabatem pod adresem e-mail: iwona.cerba@rower-power.pl. Na osoby, które kupią kalendarz w przedsprzedaży oprócz rabatu czekają atrakcyjne, rowerowe  bonusy.

W kalendarzu rowerowym 2020 w formacie A3 znajdziecie 14 kultowych rowerów z Polski, Niemiec, Anglii, Francji i ZSRR od XIX w. do czasów współczesnych. W role retro cyklistów wcielą się m. in.: Maciej Paterski i Paweł Cieślik z Wibatech Merx Wrocław, Monika Brzeźna z MAT ATOM Deweloper Wrocław, Kamila Wójcikiewicz i Bartłomiej Oleszczuk z RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS, Emma i Luka - córka i syn Joanny Wąsiel i Maksymiliana Bieniasza.

Portal velonews.pl jest patronem medialnym kalendarza.


o autorze

Szymon Barczyk

komentarze

WiadomościWszystkie

  • ​HERO DLA GINO

    BMW HERO Südtirol Dolomites 2024 odda hołd szwajcarskiemu kolarzowi Gino Mäderowi. Inicjatywa obejmuje pamiątkową bransoletkę i "Ride for Gino...

    Więcej...

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl