Dirtlej MAINTAIN IT - pierwsza książka serwisowa dla rowerów... i to elektroniczna!

Rowery potrzebują miłości. Bez odpowiedniej konserwacji nawet najdroższy rower stanie się zwykłym pojazdem do transportu. Koniec końców, dobrze utrzymany rower przynosi więcej radości, a jego wartość będzie dłużej zachowana.

Akcje serwisowe, komponenty, ustawienia, części - ponieważ konserwacja poszczególnych rowerów czasem staje się projektem samym w sobie - już tego lata dirtlej zaprezentuje aplikację, która sprawia, że obsługa danych rowerowych jest bardzo szybka i łatwa: „maintain it” będzie dostępna do bezpłatnego pobrania już od czerwca 2019. Potem będziesz mógł się już skupić tylko na jeździe na swoim rowerze… 

Platforma elektroniczna - przeciwieństwo papierkowej roboty

Każdy, kto lubi jeździć na rowerze bardziej niż organizować rzeczy, może użyć nowej aplikacji dirtlej, aby zebrać i uporządkować wszystkie dane rowerowe w jednym miejscu. Dzięki funkcji eksportu można utworzyć plik PDF z historią usług i wszystkimi szczegółami roweru. Ponieważ akcje serwisowe mogą być zablokowane do określonej daty, potencjalny nabywca może zobaczyć to jako rodzaj check-listy. 

Podziel się tym, czym chcesz się podzielić

Kto chce „dzielić się” swoją indywidualną konfiguracją, nowymi działaniami w serwisie lub budową roweru, może to zrobić dzięki „maintain it” dosłownie z siodła lub… warsztatu. Majsterkowicze, pedanci i fetyszyści rowerowi mogą dzielić się i wymieniać nawzajem swoimi spostrzeżeniami.

Aplikacja jest bezpłatna - wersja Beta dostępna do pobrania w Apple Store (iOS) oraz Sklepie Google Play (Android).

Strona internetowa: www.maintainit.de .


o autorze

Oliwia Kamińska

Fanatyczka rowerowa, zawodniczka bikejoringu. Po kilku latach wraca do mtb i... będzie także próbować swoich sił na szosie!

Powiązane posty


Powiązane galerie

komentarze

Powiązane treści

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl