Granfondo Gdynia - Hyperice Recovery Zone od New Level Sport

Hyperice Recovery Zone to miejsce, w którym kolarze po zakończonym wyścigu będą mogli zrelaksować się i wymasować. Hypervolt to nowoczesne urządzenia do masażu wibracyjnego, pomagające rozluźnić spięte mięśnie, zwiększyć krążenie krwi, poprawić jakość mięśni i osiągnąć optymalny zakres ruchu – mówi Adam Kilian, dyrektor zarządzający New Level Sport.

Dla uczestników Gran Fondo Gdynia przygotowaliśmy łącznie dwadzieścia dwie „stacje”, gdzie pod okiem wykwalifikowanych fizjoterapeutów będą mogli zregenerować się po długotrwałym wysiłku. W strefie regeneracji Hypervolt dostępne będą także 2 fotele z systemami do drenażu limfatycznego, a także rollery i piłki wibracyjne – dodaje. Hyperice Recovery Zone stanie w miasteczku rowerowym na Skwerze Kościuszki, a zawodnicy będą mogli korzystać ze strefy w dniach 1-2 czerwca.

Gran Fondo Gdynia to klasyk kolarski dla amatorów. Uczestnicy mają do wyboru dwa dystanse – 80km i 134km. Trasy zostały wytyczone po Kaszubach, a start i meta zawodów będą zlokalizowane na Skwerze Kościuszki w Gdyni. W 2019 r. organizatorzy spodziewają się na starcie około 1,5 tysiąca kolarzy z kilkudziesięciu krajów świata. Więcej informacji i regulamin akcji na stronie internetowej www.gfdynia.com.


o autorze

Szymon Barczyk

Powiązane galerie

komentarze

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • 34-300 Żywiec, Folwark 21/25
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl