Marek Konwa najlepszy w Pucharze Polski na 100-lecie Niepodległości Polski

Zawodnik Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team w świąteczny weekend wystartował dwukrotnie, zdobywając złoto na Pucharze Polski w Koziegłowach i 4. miejsce w Toi Toi Cup Kolin UCI C1.

Dla Marka Konwy z Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team miniony weekend to podwójne święto – 100-lecie Niepodległości Polski oraz doskonałe występy w zawodach. Pierwsze złoto w przełajowym sezonie Marek Konwa wywalczył z bezpieczną przewagą nad resztą stawki. W Toi Toi Cup Kolin UCI C1 uplasował się tuż za podium. Do zwycięzcy zabrakło tylko 11 sekund.

Komentarze zawodnika:

Marek Konwa – 1. miejsce w Koziegłowach na Pucharze Polski

1. miejsce w Koziegłowach na Pucharze Polski cieszy podwójnie. Pierwsza wygrana w Polsce tego sezonu oraz zwycięstwo w 100 rocznice odzyskania Niepodległości przez Polskę to jest coś. Trasa taka sama jak rok temu na Mistrzostwach Polski CX, ale tym razem bez błota, więc było szybko. Jechałem samotnie praktycznie od 1 rundy, docierając na metę z bezpieczną przewaga nad resztą zawodników.

Marek Konwa – 4. miejsce w Toi Toi Cup Kolin UCI C1

Kolejna edycja Toi Toi Cup UCI C1 to dobra obsada na starcie i rywalizacja w każdej minucie zawodów. Czołowa dziesiątka cały czas się zmieniała na prowadzeniu. Techniczne odcinki w lesie po piachu rozciągały stawkę, a na płaskich odcinkach wyścig zaczynał się, co rundę od nowa. Po walce do samego końca ze stratą 11 sekund do zwycięzcy zameldowałem się na 4. miejscu!


o autorze

Informacja Prasowa

komentarze

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl