GFNY Italy

Globalny cykl wyścigów GFNY Championship NYC po krótkiej przerwie wraca do Włoch. Naszym zdaniem cykl skierowany jest nie tyle do Włochów, ponieważ wyścigów szosowych w tym kraju jest aż nad to. Skierowany jest bardziej do kolarzy z różnych zakątków świata, chcących spróbować swoich sił w różnych warunkach oraz kolarsko zwiedzić świat. 

Wyścig GFNY Italia oferuje aż trzy rodzaje pakietów startowych. Od typowego wpisowego, przez start z pierwszej linii po tygodniowy obóz bezpośrednio przed wyścigiem połączony ze startem w wyścigu. 

Tydzień treningów w Toscanii połączonych ze startem w wyścigu jest dosyć ciekawą ofertą na spędzenie urlopu wypoczynkowego.

Trasa wyścigu jest dosyć interesująca. Jej długość to 110km z 2050m przewyższenia. Organizatorzy zdecydowali o aż dwóch odcinkach szutrowych "tzw. Białych dróg". Ich łączny dystans to 25km. Jest to swego rodzaju urozmaicenie i nawiązanie do klasycznego włoskiego ścigania czy wyścigu Strade Bianche. Po więcej szczegółów na temat trasy kierujemy poniżej.

Na koniec proponujemy krótki film promujący imprezę.

Po wszelkie szczegóły na temat wyścigu kierujemy na stronę organizatora ( http://gfnyitalia.com ).


o autorze

Szymon Barczyk

komentarze

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl