Sukces CST 7R MTB Team

Grupa CST 7R wygrała klasyfikację generalną w najważniejszych kategoriach tegorocznej edycji Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe.

Sobotni finał cyklu Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe w Kwidzynie zakończył się pełnym sukcesem teamu CST 7R. Dariusz Batek, Michał Neumann i Jakub Najs zajęli trzy pierwsze miejsca w kategorii elita na dystansie Grand Fondo, co tylko potwierdziło ich dominację w klasyfikacji generalnej. Na dystansie Medio świetnie pojechał również Michał Kucewicz, zajmując drugie miejsce. Wyniki poszczególnych kolarzy złożyły się na zwycięstwo teamu w klasyfikacji drużynowej, zarówno w Kwidzynie, jak i w generalnej.

Bezpośrednio po zakończeniu dekoracji w Kwidzynie, cała ekipa udała się prosto do Ustronia na przedostatni w tym roku wyścig Bike Atelier MTB Maraton.Wszyscy zawodnicy walczyli w Ustroniu na sto procent, jednak zmęczenie poprzednim wyścigiem i podróżą dało o sobie znać.Wyniki osiągnięte w Ustroniu pokazują, że sezon trwa już bardzo długo, co też nie pozostaje bez wpływu na formę. Potwierdza to lider CST 7R Dariusz Batek.

- Czuję już zmęczenie długim i wyczerpującym sezonem, poza tym trudy sobotniego wyścigu i długiej podróży również zostawiły swój ślad. Dodatkowo jestem przeziębiony, co też jest efektem zmęczenia. W tym momencie po prostu nie jestem w stanie ścigać się już na najwyższym poziomie w dwóch maratonach dzień po dniu, dlatego w niedzielę w Ustroniu musiałem odpuścić. Nie chciałem jednak zawieść kibiców i organizatorów, stąd moja obecność na starcie - mówi Darek.

- Najważniejsze, że udało się w tym roku wygrać te kluczowe wyścigi, z mistrzostwami Polski włącznie. W sobotę też pełen sukces w Kwidzynie, gdzie wygraliśmy wszystko, co było do wygrania, za co gratulacje dla całej drużyny - dodaje kolarz CST 7R.

Wyniki CST 7R MTB Team:

Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe Kwidzyn

Dystans Grand Fondo

Dariusz Batek 1. miejsce,

Michał Neumann 2. miejsce,

Jakub Najs 3. miejsce.

Dystans Medio

Michał Kucewicz 1. miejsce w kat. /2. open/,

Michał Kwiatek 2. miejsce w kat. /11. open/.

Klasyfikacja drużynowa 1. miejsce.

Klasyfikacja generalna VLLTMR

Dariusz Batek 1. miejsce,

Jakub Najs 2. miejsce,

Michał Neumann 3. miejsce.

Michał Kwiatek 1. miejsce w kategorii.

Klasyfikacja drużynowa 1. miejsce.

Bike Atelier MTB Maraton Ustroń

Dystans PRO

Michał Kucewicz 1. miejsce w kat. /6. open/,

Michał Neumann 7. miejsce w kat. /9. open/,

Karol Kucięba 2. miejsce w kat. /11. open/,

Michał Kwiatek 2. miejsce w kat. /49. open/,

Dariusz Batek i Maciek Pitach DNF.


o autorze

Informacja Prasowa

komentarze

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl