Heboj na Przehybę - zaproszenie

Za nieco ponad dwa tygodnie, na trasę z Gabonia na Przehybę wyruszą najdzielniejsi z kolarzy. Długość trasy oraz jej profil zagwarantują, tak modny ostatnio pełny gaz od startu do mety bez najmniejszego wytchnienia. Żadnych nudnych rund, stref bufetu. Stale rosnące nachylenie, piękne okoliczności przyrody i rywalizacja o jak najlepszy czas. To najkrótszy opis - Heboj na Przehybę.

Mamy nadzieję, że sam wyścig, mimo wielu organizacyjnych trudności, zagości na stałe w kalendarzu imprez szosowych w Polsce i stanie się początkiem ciekawych wydarzeń rowerowych na Sądecczyźnie.

Doskonałość jest wtedy, gdy już nic nie można odjąć. To przyświecało naszemu wyścigowi, by odrzeć go z niepotrzebnych rzeczy, jarmarczności i zostawić to co najpiękniejsze w kolarstwie. Gdy wrażenia i emocje wypełniają całego Ciebie. 

Dla najlepszego górala i góralki wspólnie z firmą RASO przygotowaliśmy koszulki w tradycyjne czerwone grochy, by należycie uhonorować trud i wysiłek. Nagrody dla podium ufunduje również RASO, TOMAR i PAINformance i Polar. Nagrodzimy również najlepsze drużyny składające się z 4 osób, dlatego zaproście wszystkich kumpli i kumpele i Heboj Heboj na Przehybę!

Każdy startujący otrzyma w pakiecie: Wyjątkowe, wyścigowe skarpetki, kupon rabatowy -15% do zakupu urządzeń firmy POLAR, -15% zniżki na rowery i akcesoria w sklepach rowerowych TOMAR, klasowy kalendarz kolarski na 2019 oraz żel energetyczny SIS.

Jeśli potrzebujecie dodatkowej motywacji do startu i chcecie zobaczyć jak wygląda trasa naszego wyścigu zapraszamy na krótki seans >> https://bit.ly/2N60mpp


Wszystkich serdecznie zapraszamy do udziału. Heboj z nami! www.wyscigrowerowy.pl Zapisy >> https://bit.ly/2JA6Oiy


o autorze

Informacja Prasowa

komentarze

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl